Płatki Owsiane Błyskawiczne Halina – pomysł na śniadanie

Płatki owsiane są skarbnicą wielu substancji odżywczych, dlatego cieszą się dużą popularnością wśród zwolenników zdrowej diety. Wytwarzane z najwyższej jakości owsa Płatki Owsiane Błyskawiczne Halina to wartościowa podstawa pożywnego pierwszego posiłku.

Płatki owsiane to bogactwo białka i węglowodanów. Dzięki nim organizm otrzymuje niezbędną do prawidłowego funkcjonowania dawkę energii. Są również źródłem takich składników mineralnych jak: żelazo, magnez, cynk. Zawierają też cenny błonnik, który wspiera procesy trawienne, poprawia pracę jelit i niweluje nieprzyjemne uczucie głodu.

Delikatne Płatki Owsiane Błyskawiczne Halina są miękkie i naturalne w smaku. Smakują doskonale podawane z mlekiem oraz napojami mlecznymi. Uzupełnione o porcję owoców, orzechów i migdałów stanowią smaczne i sycące danie dla całej rodziny. Ich przyrządzenie jest niezwykle szybkie. Nie wymagają gotowania. Należy zalać je gorącą wodą lub mlekiem, zamieszać i doprawić do smaku solą bądź cukrem. Sprawdzą się w postaci lekkiego śniadania lub odżywczej przekąski pomiędzy posiłkami.

Płatki Owsiane Błyskawiczne Halina  

Gramatura: 400 g

Cena:  ok. 3,59 PLN

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp.k.

Płatki Owsiane Błyskawiczne Halina 300dpi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *