PIKNIK NA ŁONIE NATURY

Planujecie wiosenny piknik z rodziną i znajomymi? Warto abyście wcześniej zaplanowali, co ze sobą zabrać. Na pewno przyda się kosz piknikowy, koc, papierowe serwetki, sztućce, kubeczki, tacki aluminiowe, pojemniki próżniowe i worki na śmieci. Najważniejsze jednak jest przygotowanie odpowiedniego menu, które przetrwa podróż i wysoką temperaturę.

Jeśli planujecie zakup koca piknikowego lub koszy rowerowych, polecamy Wam zapoznanie się z nową kolekcją „Na spotkanie z naturą”, która jest już dostępna w sklepach Tchibo. W kolekcji znajdują się produkty, które na pewno przydadzą się podczas wiosennej wycieczki lub pikniku.

Poniżej prezentujemy wybrane produkty z kolekcji „Na spotkanie z naturą”:


Koc piknikowy XL

Koc idealnie sprawdzi się podczas pikniku na łonie natury. Wierzch posiada miękką stronę z polaru, a spód jest odporny na wodę i zabrudzenie. Dodatkową zaletą jest pasek do noszenia. Do wyboru – koce czerwono-białe w kropki oraz niebiesko-białe w kratkę.

Cena 79,99 zł.

Koszyk na rower

Cena 119,95zł

68770_mood__third__m-cluster-mood

Kosz na kierownicę rowerową

Cena 99,95zł

jpg

Torba rowerowa i na ramią z funkcją chłodzenia

Torba posiada komorę główną z powłoką aluminiową, która zapewnia optymalną izolację oraz pasek na ramię o regulowanej długości.

Cena 79,95zł

Plecak piknikowy z komorą-lodówką
Cena 89,95zł
plecak-piknikowy-z-komora-lodowka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *