Pesto Café – nowa rodzinna restauracja na warszawskich Młocinach

Wyjścia z dziećmi na jedzenie bywają dla rodziców stresujące. Nie w każdym lokalu mali gości są bowiem mile widziani. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku restauracji Pesto Café, gdzie wszystko – od wystroju, przez atmosferę po menu, zostało stworzone z myślą o takich klientach. 

Cała przestrzeń Pesto Café to duży plac zabaw. W lokalu są wyposażone m.in. w zabawki, kolorowanki, i gry pokoje dla maluchów w wieku do 7 lat. Dzieci starsze (do 15 lat) także nie będą się tu nudziły. W oddzielnym pomieszczeniu mają one dyspozycji konsole Xbox i piłkarzyki. Restauracja dysponuje też osobnym pokojem, gdzie dziecko może zostać w spokoju nakarmione czy utulone do snu. W razie konieczności rodzice mogą też bezpiecznie zostawić swoje maluchy pod nadzorem doświadczonej niani i animatorki.

Droga do dziecięcych serc
To, że Pesto Café jest restauracją rodzinną, widać już po przekroczeniu jej progu. Mówią o tym jasne kolory, duża ilość światła oraz przestronność wnętrza, urządzonego z dbałością o szczegóły. Menu lokalu, w którym znajdują się głownie popularne dania kuchni włoskiej także zostało dostosowane do dziecięcych gustów. Przykładowo serwowane w restauracji pizza Tom Cat jest podobna do uśmiechniętego kotka. W karcie znajdują się także chrupiące bruschetty, risotto czy makarony. Ofertę uzupełniają dania na bazie drobiu, ryby, burgery, specjały z grilla oraz desery.

Na co dzień i od święta
W Pesto Café organizowane są warsztaty gotowania, na których dzieci (pod okiem szefa kuchni) poznają sekrety włoskiej kuchni, własnoręcznie lepiąc ravioli i dobierając dodatki do pizzy. Odbywają się tu także różne imprezy okolicznościowe takie jak przyjęcia urodzinowe czy chrzciny. Na tego typu wydarzenia tworzone jest specjalne menu, dekoracje i program rozrywkowy. W dniu powszednie w Pesto Café serwuje się dodatkowe menu śniadaniowe. Od godziny 15.00 do 17.00 w lokalu obowiązują zaś happy hours i oferta dwa dania w cenie jednego.

Restauracja Pesto Café znajduje się w Galerii Młociny i jest pierwszym w Polsce lokalem sieci, która za naszą wschodnią granicą odniosła sukces właśnie dzięki skierowaniu oferty do rodzin z dziećmi.

Więcej informacji na stronie: www.pestocafe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *