Parówki na stówkę od Sokołowa

Firma Sokołów przedstawia pierwsze na rynku parówki przygotowane ze 100% mięsa z szynki wieprzowej. Co więcej, „Stówki” cechuje również brak sztucznych dodatków.

Najnowsza propozycja jednego z liderów branży mięsnej została stworzona  z myślą o coraz liczniejszym gronie konsumentów, którzy świadomie komponują swoją dietę, zwracają uwagę na skład produktów i wybierają spośród nich, nie tylko to smaczne czy wygodne w przygotowaniu, ale przede wszystkim powstające z surowców najwyższej jakości i jak najbardziej naturalne. Osoby te z pewnością docenią więc fakt, że „Stówki” wyróżnia tak wysoka zawartość mięsa, przy jednoczesnym braku glutaminianu monosodowego, barwników oraz fosforanów. Nowe parówki mają idealną strukturę oraz sprężystość. Specjalnie opracowana kompozycja przypraw zapewnia im delikatny smak. Znakomicie smakują podane na ciepło w tradycyjny sposób, bądź zapiekane. Cena i dostępność
Póki co „Stówki” można kupić w Delikatesach Sokołów. Producent planuje jednak rozszerzenie ich sprzedaży o kolejne sieci. Opakowanie o wadze 250 g kosztuje ok. 6,00 zł.
Producent: Sokołów
Więcej informacji na stronie: www.sokolow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *