Para idealna: Dalkowski Vanilla i Segafredo Zanetti

Są pary, które są dla siebie stworzone – kawa i likier. Aromatyczna filiżanka mocnej, dobrze wypalonej kawy i likier o smaku wanilii. Jedno i drugie się uzupełnia. Likier podkreśli aromat kawy. Kawa nada likierowi dodatkowej goryczki palonych ziaren.

Dalkowski Vanilla to likier o smaku waniliowym, doskonale komponujący się z kawą mrożoną lub na ciepło. Podkreśla smak i aromat kawowego naparu.

Teraz jest do nabycia w zestawie z doskonałą kawą Segafredo Zanetti. Elegancki kartonik z elementami złotego liternictwa sprawia, że produkt kusi aurą luksusowego relaksu. Likier Dalkowski Vanilla jest znakomitym dodatkiem do lodów i deserów. To prawdziwa przyjemność smaku również w czystej postaci.

Henkell&Co. Polska_Dalkowski Vanilla_z kawą Segafredo_białetło400px

Dalkowski Vanilla 0,5l w zestawie z kawą Segafredo w eleganckim kartoniku: 35 zł

Dostępny w handlu nowoczesnym jak i tradycyjnym na terenie całego kraju.

www.dalkowski.pl

Prosta historia

Historia marki Dalkowski sięga początków XX wieku, kiedy to w Toruniu w produkcji likierów specjalizowała się miejscowa wytwórnia Dalkowski i spółka. W 1921 bracia Ludwik i Roman Dalkowscy wykupili Fabrykę Wódek i Likierów Franza Graffa w Toruniu, z siedzibą przy ul. Królowej Jadwigi 16. O rodzinie Dalkowskich pisano wówczas „Ludzie w średnim wieku, żonaci, pochodzą z Poznania i są z zawodu destylatorami. Właściciele są ludźmi pracowitemi i zapobiegliwymi i starają się sprostać swoim zobowiązaniom.” Dzisiaj cały dorobek i tradycja są kontynuowane przez firmę Henkell Polska. Smaki przeżywające swój renesans ze względu na wyśmienite receptury niezmiennie znajdują swoich oddanych konsumentów.

Henkell Polska

Henkell Polska to globalny sprzedawca alkoholi. Firma eksportuje swoje trunki do ponad„ 20 krajów świata. Dzięki wysokiej jakości oraz bogatej gamie produktów, firma została wyróżniona ponad 100 nagrodami na wielu prestiżowych konkursach. Know-how, duże doświadczenie oraz najwyższe standardy jakościowe w produkcji likierów sprawiają, że Dalkowski idealnie pasuje do rodziny alkoholi Henkell Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *