Pańska 85 – smak orientu w nowoczesnym wydaniu

Restauracja Pańska 85 zadebiutowała na kulinarnej mapie Warszawy na początku roku i od razu zyskała aprobatę wśród smakoszy stolicy. To miejsce gdzie tradycja łączy się  z nowoczesnością a stereotypowe podejście do kuchni chińskiej zostaje w subtelny sposób przełamane.

Kaczka po pekińsku, królewskie krewetki z Morza Żółtego, wyraziste smaki wykwintnej kuchni seczuańskiej czy cesarskie dania z XI’an to tylko niektóre z pozycji w karcie, które zachwycą świeżością i nowatorskim podejściem do klasyki chińskich szefów kuchni. Dania powstają z ekologicznych i starannie dobranych produktów od najlepszych dostawców. Pańska85 to nie tylko jedzenie. Robione na zamówienie miseczki z najlepszej porcelany wypełnione są pasją, pikanterią i wyrafinowaniem. Od kryształowych kieliszków po meble, obrazy i klimatyczny wystrój, restauracja jest kwintesencją wysublimowanego smaku na każdym poziomie.

Od lipca goście mogą korzystać z całorocznego patio, które wieczorami sprawdza się jako miejsce spotkań z przyjaciółmi a w ciągu dnia na biznesowe lunche czy konferencje. W jasnej, utrzymanej w stonowanych kolorach przestrzeni można delektować się chińskim finger foodem, lampką dobrego wina czy koktajlami stworzonymi na bazie szampana. Wygodne fotele i przestronne kanapy tworzą przytulną atmosferę w eleganckim wydaniu. To świetna przestrzeń na organizację przyjęć okolicznościowych, eventów i wernisaży.

Pańska 85 to sztuka kreowania nowych smaków i definicja estetycznych doznań. To miejsce gdzie chińska kultura, jedzenie na najwyższym poziomie i zamiłowanie do sztuki łączy się w wyrafinowaną całość. Nie da się go przegapić.

Panska_5

www.panska85.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *