Owocowy duet idealny na gorące dni

Regularne uzupełnienie płynów jest latem szczególnie istotne. Żeby nie stało się ono dla nas męczącym obowiązkiem warto sięgać po różnorodne napoje, byleby tylko były one zdrowe.

Ten walor z pewnością posiadają soki wyciskane z świeżych owoców, które – poza wodą – dostarczają też organizmowi utrzymujących go w formie mikroelementów. Można je robić samodzielnie, ale można też sięgać po gotowe rozwiązania w postaci np. tłoczonych na zimno soków owocowych marki Limenita.

Butelka pełna zdrowia
Nowością wśród nich jest sok bananowo-jabłkowy, który idealnie sprawdzi się podczas upałów. Ta smaczna kombinacja jest bogata m.in. w błonnik, dzięki czemu nie tylko nawadnia, ale też doskonale zaspokaja głód. Dodatkowo zawiera przeciwutleniacze, wapń, magnez czy żelazo. Jest też skarbnicą potasu, fosforu, witaminy C i B3 oraz kwasu foliowego, którego potrzebują przede wszystkim kobiety w ciąży. Szklanka tego pożywnego (najlepiej wcześniej schłodzonego) soku doskonale orzeźwi, ugasi pragnienie oraz zapewni dobre samopoczucie podczas gorących dni. Podobnie jak inne produkty marki Limenita kupić go można w sklepach Auchan, Carrefour, E. Leclerc, Stokrotka oraz halach Makro i Selgros. Butelka o pojemności 0,75 l kosztuje ok. 6,00 zł.

Wyłączny dystrybutor w Polsce: B&T Distribution
Więcej informacji na stronie:

Home

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *