ORGANICZNY SOK Z BORÓWEK I WINOGRON RABENHORST

Stuprocentowy, organiczny sok z dzikich borówek i winogron Rabenhorst to prawdziwa bomba witaminowa. Borówki – niezwykłe kuzynki naszych polskich jagód posiadają liczne właściwości lecznicze. Zawierają mikro – i makroelementy, a także cały szereg witamin: A, B, C, E, PP, a także selen, cynk, potas oraz magnez. Są też bogatym źródłem antyoksydantów i antocyjanów, które chronią organizm przed występowaniem nowotworów. Powszechnie znane jest też pozytywne działanie borówek na wzrok, funkcjonowanie układu nerwowego oraz moczowego. Dodatkowo owoce te są niskokaloryczne, dlatego są szczególnie polecane osobom dbającym o linię. Podobne właściwości mają ciemne winogrona. W ich pestkach oraz skórce znajduje się mnóstwo flawonoidów, a także witaminy C i A, które uważane są za skuteczne przeciwutleniacze.

Zrównoważona kompozycja kwaskowatych borówek i słodkich, dojrzałych winogron w proporcjach 25% – 75%, czyni organiczny sok Rabenhorst orzeźwiającym, a jednocześnie przyjemnie słodkim. Jest to jednak naturalna słodycz owoców – w sokach Rabenhorst nie znajdziemy bowiem sztucznych aromatów, wzmacniaczy smaku, a także konserwantów. Składniki soku nie były poddane genetycznym modyfikacjom; borówki pochodzą z czystych, dzikich lasów, a winogrona z regularnie kontrolowanych i certyfikowanych upraw. Dlatego smak soku jest intensywny, pełny i tak niepowtarzalny.

Sok dostępny jest w ekonomicznej, 750-ml butelce z ciemnego szkła, która gwarantuje zachowanie wszystkich wartości odżywczych na dłużej. Po otwarciu rekomenduje się przechowywać produkt w lodówce.

www.victualia.pl

Marka: Rabenhorst

Pojemność: 750 ml

Cena: ok 20 zł

Rabenhorst - Sok z borówek i winogron 300dpi

Importer: Victualia Saluber

* Rabenhorst jest niemiecką firmą rodzinną produkującą soki od 200 lat! Firma wykorzystuje całe swoje wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz wiedzę do tworzenia najwyższej jakości soków ze świeżych, zdrowych i najlepszych jakościowo warzyw i owoców. Soki Rabenhorst są naturalne, w zdecydowanej większości ekologiczne, niezwykle esencjonalne i aromatyczne. Dzieję się tak za sprawą unikalnego procesu produkcji, polegającego między innymi na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *