Ono Touch Light Pro KWC – bateria w roli głównej

To zadziwiające jak wiele innowacyjnych rozwiązań potrafi zaoferować „zwykła” bateria kuchenna. Bateria KWC Ono Touch Light Pro dla wielu może być naprawdę dużym zaskoczeniem. Już od pierwszych chwil jej użytkowania, mamy pewność, że jest ona zupełnie niezwykła.
Elegancka, nowoczesna i pełna nowinek technologicznych, całkowicie zdominowała kuchenną strefę wody i to ona pełni w niej rolę pierwszoplanową.
Bateria została wyposażona w innowacyjny perlator Neoperl SLIM oraz opatentowaną wylewkę prysznica highflex, czyli giętki wąż, dzięki któremu dokładnie opłuczemy warzywa czy owoce. Po skończonej pracy pozostaje stabilny i powraca do oryginalnego kształtu. Bateria posiada również funkcję sterowania elektronicznego – technologię Touch Light PRO TIPCONTROL. Z jej pomocą możemy zmieniać temperaturę i przepływ wody. Po dotknięciu wylewki rozpoczyna się świetlny spektakl. Niebieski kolor oznacza wodę zimną, pomarańczowy ciepłą, a czerwony gorącą. Na liście technologicznych nowinek znalazła się również opcja zdalnego sterowania baterią.
Niezwykle nowoczesna Ono Touch Light Pro od KWC to więcej niż bateria. To wielofunkcyjne urządzenie, które nie tylko gwarantuje komfort użytkowania, ale zupełnie zmienia tradycyjne podejście do wyposażenia strefy wody. Proste czynności, jak zmywanie czy płukanie dostarczają teraz niezapomnianych wrażeń i stanowią świetną zabawę.
W ofercie KWC znajdują się również: bateria Ono Touch Light PRO trójotworowa oraz bateria Ono Touch Light PRO dwuotworowa.

Cena baterii Ono Touch Light Pro z ruchomą wylewką: 9 999 PLN

bateria Ono Touch Light Pro z ruchomą wylewką

Więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: www.franke.pl

Firma KWC powstała w 1874 roku i od samego początku jej siłą napędową były innowacje. Baterie tej marki dostępne są w Szwajcarii oraz ponad 50 innych krajach. Nazwa KWC stała się synonimem jakości, wysublimowanego wzornictwa i innowacyjności. Od 2013 firma KWC należy do koncernu FRANKE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *