O nas

FOODandjAKOB2KITCHEN.pl – Nowości, smaki, inspiracje…

FOODandKITCHEN.pl to ogólnopolski portal kulinarno-informacyjny, który temat kuchni i aktywności z nią związanych traktuje holistycznie.

Nasz serwis skierowany jest do osób, dla których kuchnia stanowi serce domu. Piszemy dla kochających jeść i eksperymentować z gotowaniem, lubiących testować nowe produkty i przepisy, otwartych na zmiany, jakie wprowadzić można wokół siebie i swoich bliskich dzięki ciekawym dodatkom i funkcjonalnemu wyposażeniu.

W ramach portalu dla naszych czytelników przygotowaliśmy ciekawe działy tematyczne: NA PÓŁCE, NA TALERZU, ŻYJ EKO, ZAINSPIRUJ SIĘ, DZIEJE SIĘ, PRZECZYTAJ TO, PODRÓŻE, DBAJ O CZYSTOŚĆ, REDAKCJA POLECA:)

NA PÓŁCE prezentujemy nowości spożywcze i chemiczne oraz odświeżone produkty, które pojawiły się lub pojawią na sklepowych półkach.

NA TALERZU zamieszczamy ciekawe przepisy kulinarne na potrawy i napoje. Informacje i porady znanych kucharzy i wielbicieli kuchni.

ZAINSPIRUJ SIĘ to możliwość prezentacji nowych oraz kultowych sprzętów AGD, zastaw stołowych, mebli do kuchni i jadalni oraz dekoracji.

ŻYJ EKO promuje zdrowy styl odżywiania i życia. To zakładka pełna produktów, które szczycą się etykietą EKO, BIO, ORGANIC czy FIT.

DZIEJE SIĘ dostarcza informacji naszym czytelnikom o zbliżających się wydarzeniach, a także o tych, które miały miejsce. Chętnie podzielimy się z naszymi czytelnikami opisami konferencji, na których również byliśmy.

PRZECZYTAJ TO jest działem pełnym książek i e-booków, po które warto sięgnąć. Można w nim zapoznać się z recenzjami zarówno nowości jak i publikacji, które zdobyły już uznanie amatorów gotowania.

PODRÓŻE (KULINARNE) to wycieczka w krainę oryginalnych smaków oraz swoistego savoir-vivre’u ze wszystkich zakątków świata.

DBAJ O CZYSTOŚĆ w tym dziale prezentujemy produkty niezbędne do zachowania czystości w kuchni, jadalni jak i w całym domu. Zaprezentujemy środki czystości, produkty do zmywania, akcesoria do sprzątania oraz ekologiczne środki czystości.

REDAKCJA POLECA to przegląd produktów godnych uwagi, a które otrzymaliśmy do przetestowania i szczególnie przypadły nam do gustu:)

Serdecznie pozdrawiamy,

Redakcja FOODandKITCHEN.pl