Nowy Silan Soft & Oils

Z myślą o naszych ulubionych ubraniach powstał Silan Soft & Oils – wyjątkowa pielęgnacja dla ubrań. Dzięki niemu troskę o nasze ciało, otoczenie i wizerunek, możemy teraz przenieść na nasze ubrania, które pozostaną miękkie, wypielęgnowane, a zmysłowy zapach będzie nam towarzyszył przez cały dzień.

Olejki znane są ze swoich bogatych właściwości pielęgnacyjnych i zapachowych.
To najstarsze i najsilniejsze znane naturalne substancje terapeutyczne. Używano ich już przed kilkoma tysiącami lat nie tylko do leczenia chorób, ale również do pielęgnacji ciała i włosów. Wygładzają skórę, poprawiają nawilżenie i wzmacniają właściwości barierowe, chroniąc przed czynnikami zewnętrznymi. W ostatnich czasach bardzo popularne stało się wcieranie olejku we włosy co zabezpiecza je przed utratą wody, wygładza i wzmacnia. Składnik doskonały – naturalny, szlachetny, co więcej – pięknie pachnący!
Szukając inspiracji, eksperci Henkel sięgnęli po dobroczynne właściwości olejków –  tak powstał nowy płyn do płukania, jak kosmetyk … dla ubrań: Silan Soft & Oils. Przy wsparciu nowoczesnych technologii stworzyli formułę, która szybko się wchłania, wnikając głęboko pomiędzy włókna, pielęgnuje je oraz urzeka długotrwałym, uwodzicielskim zapachem. Zapewnia ubraniom szczególną miękkość i długotrwałą świeżość.
Nowa, ekskluzywna linia Silan Soft & Oils dostępna jest w trzech urzekających kompozycjach zapachowych:

Złoty Silan Soft & Oils – Piżmo & Wanilia – pikantna fuzja aromatu eleganckich kwiatów, otoczonych wanilią, piżmem i zmysłowymi nutami drzewnymi, zachęca do zanurzenia  się w świat Silan Soft & Oils.

SILAN_SoftOils_zloty_750ml

Niebieski Silan Soft & Oils – Brzoskwinia & Białe Kwiaty – zachwyca zmysły zapachem, łączącym świeżość kwitnących białych kwiatów, eleganckich róż i kwitnących brzoskwiń, otoczonych zmysłowymi nutami drzewnymi i piżmem, które otulą pranie uwodzicielskim, długotrwałym zapachem.

SILAN_SoftOils_niebieski_750ml
Fioletowy Silan Soft & Oils – Fiołki & Cytrusy – oferuje imponującą kombinację owocowych nut cytrusowych i subtelnych aromatów aksamitnych fiołków, białych, kwitnących kwiatów w otoczeniu zmysłowych nut drzewnych, korzennych i piżma. Urzeka zmysły za każdym razem, kiedy tylko zanurzymy w nim nasze ubrania.

SILAN_SoftOils_fioletowy_750ml
Nowa linia zachwyca nie tylko wyjątkowym zapachem i właściwościami, ale również opakowaniem. Przypominający swoją konsystencją olejek, Silan Soft & Oils zamknięty został w transparentnej butelce, która odkrywa szlachetną formułę stworzoną z najwyższej jakości składników.
Rekomendowana cena detaliczna brutto:
Silan Soft & Oils

Pojemność: 750 ml)

Cena: –9,50 PLN
Silan Soft & Oils

Pojemność: 1,5 l

Cena: 16,50 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *