Nowy okap Franke Maris Ceiling

Projektując kuchnię coraz częściej stawiamy na prosty, elegancki design oraz funkcjonalne urządzenia, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Ma być praktycznie i stylowo. Nowy okap Franke Maris Ceiling wpisuje się w ten trend doskonale. Dyskretnie ukryty w suficie pozostaje neutralny w przestrzeni kuchennej, a przy tym skutecznie oczyszcza powietrze z zapachów gotowania.

Wydajność okapu, obok cichej pracy jest jednym z najważniejszych parametrów, który należy dobrać do kubatury kuchni. Wskazane jest, żeby urządzenie mogło przefiltrować powietrze w kuchni 10 razy w ciągu jednej godziny. Okap Maris Ceiling na biegu intensywnym może oczyścić aż 680 m3/h powietrza nie przekraczając 67 dB (A). Wyposażony jest w nowoczesny silnik Energy, który w przypadku podłączenia do długich kanałów wentylacyjnych, umożliwia osiągnięcie wyższej wydajności nawet o 30% i niższej głośności o 3 dB (A).

Maris Ceiling posiada energooszczędne oświetlenie LED, które gwarantuje długi czas użytkowania, niewielką emisję ciepła oraz doskonałe rozprowadzenie światła. Ponadto wyposażony jest wygodne sterowanie Soft Touch oraz zasysanie krawędziowe, a dzięki możliwości zastosowania filtrów z aktywnym węglem, może także pracować w obiegu zamkniętym.

Okap Maris Ceiling doskonale dba o jakość powierza w kuchni i nie zabiera wiele miejsca. To idealny wybór dla osób ceniących funkcjonalne urządzenia kuchenne, które kryją w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne zapewniające najwyższy komfort.

Wykończenie: białe szkło lub stal szlachetna

Liczba biegów: 3+ Int.

Maksymalna wysokość nad płytą kuchenną: 1500 mm

Szerokość: 120 cm

Cena: 6 999 zł (białe szkło); 5 699 zł (stal szlachetna)

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Okap_Maris_Ceiling

***

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości
i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą
w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa
w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny
w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *