Nowy mop parowy marki Kärcher

Rodzina urządzeń czyszczących parą niemieckiego producenta staje się coraz liczniejsza. Właśnie dołączył do niej mop Kärcher SC 3 Upright EasyFix. Przyjrzyjmy mu się bliżej.

Czyszczenie przy użyciu gorącej pary pod ciśnieniem ma wiele zalet. Przede wszystkim nie wymaga użycia żadnych detergentów (co liczy się zwłaszcza w przypadku alergików i małych dzieci), a jednocześnie jest bardzo skuteczne i pozwala pozbyć się nie tylko brudu, ale też tego, co niewidoczne gołym okiem.

Higienicznie czystość bez wysiłku
Nowy mop (podobnie jak wszystkie parownice marki Kärcher) usuwa 99,99% bakterii powszechnie występujących w domach. Oznacza to, że używając go zapewniamy sobie i pozostałym członkom rodziny (np. raczkującym po podłodze dzieciom) czystość, nie ograniczającą się jedynie do wizualnych efektów. Dodatkowo intuicyjna obsługa i ergonomiczna konstrukcja urządzenia (umożliwiająca dopasowanie długości rączki mopa do wzrostu użytkownika) sprawiają, że mycie podłóg przestaje być przykrym obowiązkiem.

Efektywny na różnych powierzchniach
SC 3 Upright EasyFix posiada trzystopniową regulację przepływu pary, co pozwala dopasować jej ilość do rodzaju czyszczonej powierzchni. Tak jak wszystkie parownice Kärcher jest on wyposażony w dyszę podłogową EasyFix, która umożliwia wymianę tzw. padów podłogowych bez kontaktu z brudem. Dysza ma też plastikowe listwy, dzięki którym gorąca para pozostaje pod nią przez długi czas, co podnosi efektywność mycia. Konstrukcja urządzenia pozwala dotrzeć mu także do przestrzeni pod meblami. Poza czyszczeniem różnych rodzajów podłóg (także tych wykonanych z drewna) mop służy również do odświeżania dywanów. Umożliwia to specjalna nakładka.

Pół minuty i startujesz
Dzięki wysokiej mocy grzałki (1600 W) mop szybko się nagrzewa i jest gotowy do użycia po zaledwie 30 sekundach (nagrzewanie i gotowość do pracy sygnalizują diody LED). Wyjmowany zbiornik na wodę (z wkładem odkamieniającym) ma 0,5 l pojemności, co wystarcza na wyczyszczenie ok. 60 mkw. podłogi, ale można go w każdej chwili wygodnie napełnić.

Urządzenie z nakładka do dywanów, jednym pade EasyFix z mikrofibry oraz jednym wkładem odkamieniającym na wyposażeniu kosztuje ok. 700 zł.

Więcej informacji na stronie: www.kaercher.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *