Nowy ekspres Saeco Xelsis z kolorowym ekranem dotykowym

Ekspres Saeco Xelsis SM7685/00 zapewnia przygotowanie niespotykanie szerokiego wyboru napojów. Bez względu na to, czy masz ochotę na espresso, cappuccino, czy americano lub flat white, ekspres błyskawicznie przygotuje dla Ciebie idealną kawę i to taką jak lubisz. Na dotykowym ekranie Coffee Equalizer™ możesz w intuicyjny sposób określić cechy swojego napoju. Zdecyduj o mocy, temperaturze, ilości i smaku kawy, objętości mlecznej pianki, a nawet kolejności przygotowywania kawy oraz mleka.

SM7685 (5) (small) Ekspres Xelsis SM7685 oferuje też możliwość intuicyjnego zapisania aż 8 profili użytkowników, przechowując ulubione przepisy i spersonalizowane ustawienia widoczne bezpośrednio na ekranie. Ponadto funkcja LatteDuo zapewnia możliwość przygotowania 2 filiżanek każdego z dostępnych napojów jednocześnie (również cappuccino czy latte macchiato). Wystarczy jedno dotknięcie ekranu!

SM7685 (7) (small)Ponadto opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń trwałe, ceramiczne młynki Saeco umożliwiają wydobycie pełni aromatu z ziaren kawy, by móc cieszyć się wyjątkowym smakiem ulubionych napojów przez lata. Dodatkowo Saeco Xelsis został wyposażony w młynek z 12-stopniową regulacją grubości mielenia ziarna. Pozwala to na uzyskanie drobno zmielonej kawy na potrzeby aromatycznego espresso, po większą grubość ziaren do parzenia delikatniejszej kawy.

Chroniony patentem filtr AquaClean pozwala na zaparzenie kawy z krystalicznie czystej wody, co zapewnia idealny smak i aromat Twojego ulubionego napoju. Zmieniając filtr zgodnie ze wskazaniami urządzenia, można zaparzyć do 5000 filiżanek1, bez konieczności odkamieniania ekspresu. Z kolei funkcja HygieSteam na Twoje życzenie wyczyści cały obieg mleka – od kranika do przewodów mlecznych. Ponadto za każdym razem, gdy przygotowujesz napój z mlekiem, Saeco Xelsis automatycznie czyści obieg mleka za pomocą higienicznego strumienia pary, zachowując go w stanie czystości i gotowości do przygotowania następnego napoju.

SM7685 (4) (small)Wewnętrzny blok zaparzający możesz z łatwością wyjąć z urządzenia i opłukać pod bieżącą wodą w ciągu kilku sekund. Prosta i intuicyjna jest także konserwacja urządzenia – wystarczą trzy kliknięcia, aby ekspres Saeco Xelsis rozpoczął proces czyszczenia.

Elegancki i nowoczesny design ekspresu Xelsis z kolorowym, dotykowym ekranem został opracowany z niezwykłą precyzją. Ekspres dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może wybrać urządzenie idealnie dopasowane do wnętrza swojej kuchni.

SM7685 (small)

Rekomendowana cena detaliczna ekspresu Xelsis SM7685/00 wynosi 7609 PLN. Ceny pozostałych modeli:

SM7580/00 – 5599 PLN

SM7581/00 – 5819 PLN

SM7680/00 – 6489 PLN

SM7683/00 – 6709 PLN

O spółce Royal Philips

Royal Philips to lider branży technologii medycznych. Misją firmy jest poprawa stanu zdrowia ludności, którą osiąga poprzez kompleksową opiekę opartą na: zdrowym trybie życia, profilaktyce, diagnostyce, leczeniu, a także opiece domowej nad pacjentem. Philips wykorzystuje zaawansowaną technologię, dogłębne analizy kliniczne oraz spostrzeżenia konsumentów aby dostarczyć zintegrowane rozwiązania. Firma, z główną siedzibą w Holandii, jest liderem w obszarze diagnostyki obrazowej i opartego na niej leczenia, monitorowania stanu zdrowia pacjentów, informatyki medycznej, a także w dziedzinie zdrowia konsumentów i opieki domowej.
Sprzedaż produktów Philips z portfolio technologii zdrowotnych, osiągnęła w 2016 roku wartość 17,4 mld euro. Firma w tym czasie zatrudniała około 71 000 pracowników, oferując swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Informacje na temat firmy Philips można znaleźć na www.philips.pl/healthcare i www.philips.com/newscenter.

1 W przypadku 8 wymian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia..

1 comment

 1. anias88

  Po pierwsze KAWA – bo przecież po to kupujemy ekspres;), jest genialna wręcz. Uwierzcie, bo robiłam taki eksperyment: serwowałam ten sam gatunek kawy z dwóch różnych ekspresów, i ta z Saeco Xelsis po prostu jest lepsza. Nie wiem jak to się dzieje, ale autentycznie czuć różnicę. Saeco Xelsis pozwala na przygotowanie aż 12 różnych napojów kawowych.
  Po drugie – mleko. U nas w domu pije się kawę głównie z mlekiem, a co niektórzy mleko z kawą – a więc latte i cappucino jest rewelacyjne, mleko idealnie spienione, warstwy pięknie od siebie oddzielone, lepiej niż w kawiarni.
  Po trzecie -obsługa. Tu nie ma co się rozpisywać, po prostu naciskamy przycisk i już. Przyznam, że z wszystkich ustawień nie korzystamy, starczają nam głównie te spersonalizowane, chociaż możliwości tego ekspresu są podobno nieograniczone.
  Mycie bloku jak i całego ekspresu bajecznie proste. Funkcja czyszczenia układu mleka parą – HygieSteam i filtr czyszczący wodę AquaClean robią to za nas.
  No i na koniec – prezencja – sprzęt jest naprawdę elegancki, smukły i ładnie zaprojektowany, ozdabia moją kuchnię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *