Nowości w ofercie Dan Cake

Spokojne, weekendowe poranki z najbliższymi albo chwila relaksu z ulubioną przekąską podczas długiego dnia w pracy. To bezcenne momenty, które skutecznie poprawiają samopoczucie. W natłoku codziennych obowiązków wygospodarowanie na nie czasu nie jest proste. Przydadzą się więc produkty, które chwile te pozwolą nam zaaranżować szybko i smacznie.

Dla wszystkich tych, którzy doceniają małe rzeczy i nieliczne, radosne chwile tylko dla siebie i dla rodziny Dan Cake wprowadził właśnie dwie nowości w swojej ofercie pieczywa.

Jeszcze więcej chwil ze smakiem

Maślany, pszenny, pełnoziarnisty czy trzy ziarna – chleb tostowy w kilku odsłonach od lat gości na stołach Polaków stanowiąc bazę dla ciepłych i zimnych przekąsek z najróżniejszymi dodatkami. Rozszerzając swoją bogatą ofertę chlebów tostowych Dan Cake wprowadził właśnie wyjątkowy Chleb tostowy XXL w amerykański stylu! Dwie wersje – pszenna i pełnoziarnista, duże opakowanie (750 g) i większa niż w standardowym chlebie tostowym kromka nowego pieczywa Dan Cake, która idealnie pasuje pod typowy rozmiar plastra wędliny lub ser, to świetna propozycja na nieśpieszne śniadania z najbliższymi. To, co wyróżnia nowy chleb tostowy XXL to fakt, że nie nasiąka i nie rozmięka od wkładu jak ser czy pomidor, które często są dodatkiem do tostowej kanapki. Rodzinna paczka zapewni podstawę śniadania w stylu amerykańskich tostów BLT z bekonem, sałatą i pomidorem w roli głównej. Ciekawą propozycją będzie też chlebowy pudding, np. w jesiennej odsłonie z gruszką, jabłkiem i cynamonem – z dużą paczką Chleba tostowego XXL przygotujemy porcje dla kilkuosobowej rodziny.

Chrupnij na zdrowie

Milion zadań do wykonania, terminy, które wiecznie gonią – gdzie w tym wszystkim znaleźć czas na przerwę w pracy na drugie śniadanie czy lunch. W chwilach kryzysu sięgamy często po szybkie przekąski, nie zawsze zdrowe. Dla wszystkich, którzy dbają o linie Dan Cake przygotował coś specjalnego. Pieczywo chrupkie w dwóch wariantach smakowych – żytnie oraz żytnie z dodatkiem sezamu. Wysoka zawartość błonnika, krótka lista składników i długi termin przydatności do spożycia to cechy pieczywa chrupkiego Dan Cake. Z dodatkiem zdrowych, domowej roboty past ze świeżymi warzywami, czy owocami w wersji na słodko będą świetną przekąską, którą przygotujemy w mgnieniu oka. Sprawdzą się też jako alternatywa dla grzanek wzbogacających jesienne i zimowe kremowe zupy. Co je wyróżnia? Z pewnością opakowanie z unikatowym okienkiem typu zamknij/otwórz, które zabezpiecza produkt przed wysychaniem i pozwoli na długo cieszyć się chrupkością pieczywa.

CHLEB TOSTOWY XXL W STYLU AMERYKAŃSKIM

Gramatura: 750 g

Cena: 4,99 zł

www.dancake.pl

PIECZYWO CHRUPKIE

Gramatura: 250 g

Cena: 4,50 zł – 5,00 zł

www.dancake.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *