Nowość! Szybki budyń od Delecty

Nowy Szybki budyń od Delecty zachwyca aksamitną konsystencją i wyrafinowanym smakiem, podkreślonym belgijską lub białą czekoladą oraz prawdziwą wanilią. Gdy szukasz słodkiej, ciepłej przekąski, którą w parę chwil przygotujesz w domu, w biurze czy na wyjeździe – to propozycja w sam raz dla Ciebie.

Szybki budyń Delecta jest dostępny w trzech smakach: czekoladowy z belgijską czekoladą, śmietankowy z białą czekoladą oraz waniliowy z dodatkiem wanilii. Przygotujesz go w prosty sposób, dodając gorącej wody i energicznie mieszając zawartość w kubku.

Szybka przekąska sprawdzi się w dowolnej chwili dnia, gdy masz ochotę na „coś słodkiego“. Będzie świetnym, rozgrzewającym deserem w chłodniejsze dni. Podaj Szybki budyń z ulubionymi dodatkami – sokiem malinowym, wiórkami kokosowymi czy posypką z kruszonych orzechów. Jeden budyń, a tak wiele możliwości!
Szybki budyń jest już dostępny w sprzedaży od 17 lutego.

Szybki budyń smak waniliowy z dodatkiem wanilii Delecta
Cena det. ok. 1,19-1,29 PLN

Delecta_Szybki budyn smak waniliowy z wanilia
Szybki budyń smak czekoladowy z belgijską czekoladą Delecta
Cena det. ok. 1,19 -1,29 PLN

Delecta_Szybki budyn smak czekoladowy z czekolada
Szybki budyń smak śmietankowy z białą czekoladą
Cena: ok. 1,19 -1,29 PLN

Delecta_Szybki budyn smak smietankowy z biala czekolada
Delecta dla tradycjonalistów
Jeśli wolisz tradycyjne budynie do gotowania na mleku, wypróbuj Budynie Premium Delecta, dostępne w trzech smakach: waniliowy z dodatkiem wanilii, czekoladowy z kawałkami czekolady oraz śmietankowy z białą czekoladą.

Delecta a

Producent: Delecta S.A., www.delecta.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *