Nowość! Słowianka SLIM i Słowianka BEAUTY od firmy WOSANA

Nowa kategoria produktów firmy WOSANA powstała specjalnie z myślą o kobietach, które dbają  o swoją kondycję i piękny wygląd. Słowianka SLIM i Słowianka BEAUTY to unikatowe połączenie wody mineralnej, składników wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz pysznego smaku.

Idealnym połączeniem życiodajnej wody oraz dbających o zgrabną sylwetkę mikroelementów stanie się woda niegazowana Słowianka SLIM, o smaku soczystych jabłek i gruszek. Zawarty w niej błonnik zadba o prawidłową przemianę materii, L-karnityna wspomoże redukcję tkanki tłuszczowej, chrom natomiast zapewni właściwy poziom glukozy we krwi. Dzięki temu Słowianka SLIM będzie doskonałym towarzyszem wszelkich ćwiczeń fizycznych, pomagając osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Aby cieszyć się nie tylko zgrabną linią, ale i pięknym wyglądem warto skosztować truskawkowo – gruszkowej Słowianki BEAUTY, która powstała z myślą o dostarczaniu organizmowi wszystkich mikroelementów niezbędnych dla zdrowia i urody. Dodatkowo, obecny w jej składzie kolagen, zwany również „eliksirem młodości”, spowalnia proces starzenia się skóry. Podobnie zadziała zawarty w Słowiance BEAUTY aloes, który w połączeniu z cynkiem, niacyną, biotyną i witaminami z grupy B stworzy kombinację idealną, skutecznie chroniącą skórę przez przesuszeniem, a zarazem poprawiającą kondycję naszych włosów i paznokci.

Slowianka_beauty_wosana

Woda funkcjonalna Słowianka SLIM

Pojemność: 750 ml

Cena: 1,99 PLN

Woda funkcjonalna Słowianka BEAUTY

Pojemność: 750 ml

Cena: 1,99 PLN

 Slowianka_beauty_slim_wosana3

 

Producent: WOSANA S.A. , http://www.wosana.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *