Nowość od marki CIRIO La Bellissima

Wyjątkowa nowość w gamie Cirio. La Bellissima to gotowa do użycia pasta pomidorowa z warzywami i oryginalnym Parmigiano Reggiano. Świetna jako dodatek do kanapek, krakersów, kiełbasek. Przygotowa w 100% z włoskich pomidorów, bez dodatku konserwantów.

Zastosowanie:

La Bellissima idealna do wykorzystania we wszelkich przepisach kulinarnych. Na zimno: do wymieszania z makaronem czy ryżem; do mięs, jaj, surowych warzyw. Na gorąco: do potraw duszonych, do zapiekania z makaronem np. lasagne lub do innych zapiekanek.

La Bellissima tuba 180g 8001440129353 a

Cirio – włoska marka, należąca obecnie do grupy Conserve Italia, a w Polsce dystrybuowana przez firmę North Coast. Jej produkty od ponad 160 lat rozpieszczają podniebienia klientów na całym świecie – od Liverpoolu po Sydney. logo cirio1Twórca marki – Francesco Cirio (urodzony w miejscowości Nizza Monferrato – prowincja Asti, region Piemont), już jako bardzo młody człowiek handlował warzywami i owocami m.in. z Anglią. W roku 1856 roku (mając zaledwie 20 lat) znalazł się w gronie pierwszych osób na świecie, którym zawdzięczamy udoskonalenie techniki apertyzacji. Ta metoda konserwowania żywności rozwiązała problem szybkiego psucia się owoców i warzyw. Wtedy także Francesco założył fabrykę Cirio w Turynie, której produkty szybko podbiły europejski rynek żywności, stały się też jednymi z najbardziej popularnych we Włoszech.

Od samego początku motorem rozwoju i sukcesu Cirio były badania poszukiwawcze oraz rozwojowe, a ich efektem wysokiej klasy produkty o doskonałym smaku. Przetwory pomidorowe z tym logo powstają wyłącznie z uprawianych na Półwyspie Apenińskim warzyw, które zbierane są w optymalnej fazie dojrzałości, kontrolowane pod względem jakości oraz przetwarzane krótko po zbiorach. Dzięki temu produkty marki Cirio zawsze świetnie smakują i nadają każdej potrawie niepowtarzalny iście włoski aromat.

Odkryj świat doskonałych włoskich pomidorów na www.cirio1856.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *