Nowość od Coliana – Czekoladki z Klasą Toffino!

Colian zaskakuje kolejną nowością stanowiącą efekt współpracy marek Goplana i Solidarność. Firma rozszerza kolekcję Czekoladek z Klasą o Czekoladki z Klasą Toffino, które idealnie sprawdzą się jako pomysły na słodkie upominki.

Firma Colian przygotowała kolejną niespodziankę dla fanów Goplany i Solidarności. Jej najnowsza propozycja, Czekoladki z Klasą Toffino to gratka dla miłośników smaku toffi i mlecznej czekolady. Nowość stanowi wyjątkowe zestawienie pysznej aksamitnej czekolady Goplana i nadzienia toffi od Solidarności. Czekoladki z Klasą Toffino wyróżniają się intensywną słodyczą oraz delikatnością.

Duet zamknięty w eleganckiej bombonierce to idealny pomysł na prezent, który sprawi radość obdarowanej osobie i na długo pozostawi po sobie słodkie wspomnienie. Czekoladki z Klasą Toffino są do nabycia w opakowaniu klasycznym i w wersji limitowanej, przygotowanej z myślą o świętach Wielkanocy.

Czekoladki z Klasą stanowią efekt współpracy i połączenia doświadczenia Goplany i Solidarności, dzięki któremu powstają wyjątkowo zgrane kompozycje. Słodką kolekcję tworzą: Czekoladki z Klasą Toffino, Czekoladki z Klasą Pistachio oraz Czekoladki z Klasą ChocoChoco. Czekoladki z Klasą Pistachio to wyjątkowe zestawienie czekolady z aksamitnym kremem pistacjowym. Szlachetny smak kremu, podkreślony delikatną alkoholową nutą, dopełnia słodycz mlecznej czekolady. Czekoladki z Klasą ChocoChoco to uwodzicielski smak czekoladowej klasyki. Pyszne połączenie mlecznej czekolady z wyśmienitym nadzieniem o smaku czekoladowym tworzy duet idealny.

Producent: Colian Sp. z o.o.

Marka: Solidarność

Produkt: Czekoladki z Klasą Toffino

Gramatura: 200 g

Cena rekomendowana: 8,50 zł

Czekoladki_z_Klasą_Toffino200g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *