Nowość! MUS OWOCOWY PLUS ZBOŻE BIO marki Holle

Szwajcarska marka Holle specjalizuje się w produkcji ekologicznej żywności dla dzieci i niemowląt od ponad 80 lat i dziś jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów z tego segmentu na naszym kontynencie. Holle jest jedynym oferentem niemal pełnozakresowego asortymentu produktów spożywczych dla niemowląt o jakości Demeter w Europie. Wśród nich znajduje się także nowość – ekologiczny Mus owocowy plus zboże, przeznaczony dla dzieci od 8. miesiąca życia. Do przygotowania owocowo-zbożowego puree wybrano tylko żółte, łatwo przecierane owoce – brzoskwinie, morele i banany, bogate w błonnik i beta-karoten.

MUS OWOCOWY PLUS ZBOŻE BIO marki Holle to nowy produkt dla najmłodszych, począwszy od 8. miesiąca życia. Wszystkie składniki deserku pochodzą z upraw ekologicznych i biodynamicznych, w których proces wzrostu roślin jest skrupulatnie kontrolowany. Do wytworzenia przekąski nie użyto żadnych konserwantów, barwników, środków zagęszczających, wzmacniaczy aromatycznych, mleka, jaj czy drożdży, a zawarty w niej cukier jest wyłącznie pochodzenia naturalnego (z owoców i zboża). Przekąska Holle posiada certyfikat Demeter, który jest gwarantem wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu.

Brzoskwinie, morele i banany, owocowa baza przekąski, są bardzo dobrym źródłem błonnika, beta-karotenu (prowitamina A) oraz potasu. Bardzo rzadko uczulają, dlatego w diecie dziecka pojawiają się stosunkowo szybko. Ziarna orkiszu, źródło białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych, zawierają ponadto cenny Rodanid – substancję biologicznie czynną, która jest naturalnym antybiotykiem występującym w ślinie, krwi i mleku kobiecym. Rodanid naturalnie chroni przed infekcjami i wzmacnia układ odpornościowy dziecka.

Delikatne puree z owoców i dodatkiem orkiszu ma gładką, aksamitną konsystencję. Owoce są dokładnie przetarte, bez grudek i kawałków, mogących prowadzić do zakrztuszenia się dziecka podczas posiłku. Mus jest dostępny w wygodnej saszetce z zakrętką – dzięki temu zajmuje mało miejsca, jest łatwy w użyciu, nie rozlewa się w najmniej oczekiwanym momencie i nie musi zostać zjedzony przez dziecko od razu. Idealnie sprawdza się jako niewielka, zdrowa przekąska na spacerze czy też w podróży.

Niewykorzystany deserek może być przechowywany w lodówce, w zamkniętej saszetce, przez 2 dni.

MUS BRZOSKWINIA MORELA BANAN Z ORKISZEM 300dpi

www.holle.pl

Marka: Holle

Pojemność: 90 g

Cena: ok 5 zł

Importer: Victualia Saluber

* HOLLE – szwajcarski producent ekologicznej żywności dla najmłodszych to jedna z najstarszych firm w branży żywności dla dzieci w Europie. Ponad 80. lat tradycji i doświadczenia sprawiło, że Holle zyskało pozycję wiodącego producenta zdrowej i ekologicznej żywności dla niemowląt. Od samego początku produkty marki wytwarzane były w sposób naturalny – już w roku 1933 bezkompromisowo zrezygnowano ze stosowania chemicznych substancji przetwórczych i konserwantów. Do dzisiaj w produkcji żywności dla dzieci stosowane są wyłącznie surowce pochodzące z rolnictwa ekologicznego oraz biologiczno-dynamicznego, poddawane bezpiecznemu przetwarzaniu z zachowaniem pełnych wartości odżywczych – dzięki temu każdy z niemal 80. oferowanych produktów cechuje się najwyższą jakością i gwarancją bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *