Kawy Tchibo Raritat

Nowość! Limitowana kawa Tchibo Raritat India Lambani

Tego lata Tchibo wprowadza czwartą w tym roku limitowaną edycję kaw Tchibo Raritat z serii Privat Kaffee. Kawy z kolekcji Raritat dostępne są sześć razy w roku w ograniczonej ilości. Każda kawa Raritat pochodzi z innego zakątka świata.

Limitowana kawa Tchibo Raritat India Lambani pochodzi z plantacji „Kathlekhan Estate”, która otoczona jest rajską puszczą wzgórz Baba Buda. Słowo „Kathlekhan” oznacza dosłownie „ciemny las” i określa jak niewiele światła przedostaje się przez gęste korony drzew. W takich warunkach perłowe ziarna dojrzewają bardzo długo w miąższu owocu kawy, rozwijając dzięki temu delikatny, lekko korzenny aromat z nutą migdałów oraz kakao.

Kawa Tchibo Raritat India Lambani pochodzi z plantacji kawy, gdzie wspiera się tworzenie środowiska bezpiecznego i przyjaznego dla ludzi i przyrody. Dzięki temu poprawiane są warunki życia ludzi i środowiska naturalnego w krajach, z których pochodzi kawa.

Packshot kawy Tchibo RaritatLimitowana edycja ekskluzywnej kawy dostępna jest tylko w sklepach Tchibo.

Kawy Tchibo Raritat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>