Nowość! Krem tortowy o smaku waniliowym od Delecty

Delecta rozbudowała ofertę w kategorii kremów tortowych, wprowadzając na rynek Krem tortowy o smaku waniliowym. Produkt doskonale wpisuje się w trend żywności opartej na naturalnych składnikach. Jako jedyny na polskim rynku w swoim składzie zawiera cząsteczki prawdziwej wanilii oraz olej kokosowy.

Krem tortowy o smaku waniliowym Delecta to pierwszy na polskim rynku produkt z naturalną wanilią. Dodatek tej aromatycznej przyprawy nie tylko wzmacnia smak kremu, lecz także uatrakcyjnia jego wygląd.

Aby otrzymać gładką, stabilną i sztywną konsystencję kremu wystarczy miksować zawartość opakowania z mlekiem przez 3 minuty. Znakomicie sprawdza się jako dodatek do ciast, lodów, słodkich tart
i naleśników. Możliwości jego wykorzystania są nieograniczone – dekorowanie, przekładanie czy nadziewanie. Idealnie współgra
z posypkami
Decorada.

delecta_krem-tortowy-waniliowyW rodzinie kremów Delecta znajdują się również kremy: Karpatka, ajerkoniakowy, czekoladowy, śmietankowy, Krówka oraz Tiramisu. Produkty Delecta jako jedyne na rynku zostały stworzone na bazie oleju kokosowego i nie zawierają szkodliwych dla zdrowia tłuszczów trans.

Krem tortowy o smaku waniliowym Delecta jest dostępny w szerokiej dystrybucji od 23 sierpnia br., w sugerowanej cenie detalicznej ok. 4,00 zł/opakowanie.

Producent: Bakalland S.A. (www.delecta.pl)

Cena det.: Krem tortowy waniliowy Delecta (120 g), cena det. ok. 4,00 zł

Życzymy udanych wypieków! Pamiętaj… w pieczeniu najbardziej ceni się szczere intencje.

Piecz śmiało dla innych… ot tak… prosto z serca.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *