NOWOŚĆ! Jajeczka waflowe z puszystym kremem od firmy Lambertz

Właśnie z myślą o zbliżających się Świętach Wielkiej Nocy firma Lambertz stworzyła smakowite Jajeczka waflowe. To owalne, niewielkie, delikatne jajeczka z chrupiącego ciasta waflowego, które skrywają w sobie podwójne nadzienie o smaku czekoladowym i waniliowym. Wnętrze każdego jajeczka jest niezwykle kremowe i puszyste. Amatorzy absolutnej słodyczy rozsmakują się w części nadzienia o smaku aksamitnej czekolady, natomiast miłośnicy subtelnych aromatów pokochają łagodny smak waniliowego, puszystego kremu. W ofercie firmy Lambertz znajdują się dwa rodzaje Jajeczek waflowych: pokryte wysokiej jakości czekoladą deserową lub jajeczka bez czekoladowej polewy.

Jajeczka waflowe Lambertz to doskonałe uzupełnienie wielkanocnego stołu. Są idealną propozycją na świąteczny deser, dobrze sprawdzą się także jako urocza dekoracja lub słodki podarunek świąteczny dla małych i dużych smakoszy. Estetyczne, kolorowe opakowanie w formie stojącej torebki sprawia, że można postawić je bezpośrednio na stole bez potrzeby przekładania łakoci do salaterki. Praktyczne zamykanie pozwala na zatrzymanie świeżości i całego intensywnie waniliowego aromatu wewnątrz opakowania, a także na wygodny transport i przechowywanie produktu.

Lambertz to firma z niemieckimi korzeniami, która od ponad 300 lat dostarcza na stoły wyśmienite słodkości produkowane z największą starannością i przy wykorzystaniu tylko sprawdzonych receptur. W bogatej ofercie firmy znajdują się wyborne słodycze na każdą okazję – przyjemny wieczór z książką, spotkanie w gronie przyjaciół lub święta: urodziny, imieniny, Boże Narodzenie czy Wielkanoc.

Nowość! Waflowe jajeczka podwójnie nadziewane z puszystym kremem

Waga: 150g

Cena: 4,90zł

Waga: 200 g

Cena: 5,99zł

jajeczka waflowe lambertz 300

www.lambertz.com

* Lambertz to wiodący producent pieczywa cukierniczego w Niemczech – i jeden z największych na świecie. Od prawie 330 lat firma konsekwentnie buduje swoją pozycję rynkową w oparciu o ponadczasową triadę – Tradycję, Aktywność i Innowacyjność. W portfolio marki Lambertz, obok klasycznych i najbardziej znanych wyrobów cukierniczych – pierników i kruchych ciasteczek, znajduje się również szeroka gama produktów sezonowych i okolicznościowych, świetnie spełniających rolę ekskluzywnych upominków. To jednak wspomniane pierniki, są największą dumą firmy, będącej wiodącym producentem pieczywa cukierniczego w Niemczech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *