wizualizacja_KANAPKOWY_PRAZONA_CEBULKA

NOWOŚĆ – Hochland Kanapkowy z prażoną cebulką – nowy smak z charakterem!

Hochland Kanapkowy z prażoną cebulką to nowy i unikalny smak na rynku! Uzupełnia on dotychczasową bogatą ofertę rodziny Hochland Kanapkowy, która ceniona jest za wysoką jakość produktów. Nowy Kanapkowy ma wyraźny i intensywny smak, który przypadnie do gustu fanom tradycyjnych śniadań. Łatwy do rozsmarowania o delikatnej, kremowej konsystencji sprawi, że smaczny posiłek wyczarujemy w zaledwie kilka chwil.
Od teraz Hochland Kanapkowy dostępny będzie w sześciu pysznych wariantach smakowych: z prażoną cebulką – nowość, z szynką, śmietankowy, ze szczypiorkiem, z czosnkiem i ziołami oraz z ogórkiem i koperkiem.

Kategoria serów kremowych do smarowania to duża i ważna kategoria, zdaniem ekspertów warta rocznie 654 mln PLN. Kategoria ta z roku na rok dynamicznie się rozwija (+5,8%), a Hochland Kanapkowy rośnie jeszcze szybciej (+9,7%).

Rekomendowana cena detaliczna dla Hochland Kanapkowy z prażoną cebulką to 2,79 zł za opakowanie jednostkowe 150g.

wizualizacja_KANAPKOWY_PRAZONA_CEBULKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>