Nowość! Esencje do sosów Knorr

Na półkach sklepowych dostępne są już Esencje do sosów Knorr, które pomogą nam przyrządzić doskonałe sosy na Wielkanoc. Gęsty, przygotowany w domu sos o prawdziwie głębokim smaku będzie doskonałym dopełnieniem mięs pieczonych lub smażonych, podawanych na wielkanocnym stole.

Koniec z mdłym smakiem, rzadką konsystencją i nieapetycznym kolorem sosu. Od dziś przygotujemy go też bez mąki i… bez grudek. Szefowie kuchni Knorr proponują bowiem Esencje do sosów, które pozwalają stworzyć pyszne, gęste i gładkie sosy do mięs pieczonych lub smażonych. Zapewniają im wyjątkowy smak oraz idealną kremową konsystencję. Dzięki nowym Esencjom do sosów Knorr każdy sos będzie smakował jak domowy.

Esencje występują w 5 wariantach smakowych: Do sosu pieczeniowego ciemnego, Do sosu pieczeniowego jasnego, Do sosu pieczarkowego, Do sosu cebulowego oraz Do potrawki z kurczaka. Zostały przygotowane na bazie bulionów w połączeniu z najlepszymi suszonymi ziołami i przyprawami, mi.in., w zależności od wariantu, z papryką, pieprzem, tymiankiem czy rozmarynem.

Bazy pod trzy najpopularniejsze sosy, czyli pieczeniowy ciemny, pieczeniowy jasny oraz pieczarkowy dostępne są w mniejszych (2 kubeczki) i większych (4 kubeczki) opakowaniach.

  • Esencja do sosu pieczeniowego ciemnego stanowi idealny dodatek do dań pieczonych i smażonych z wołowiny oraz karkówki. Cechuje się nie tylko doskonałym smakiem, ale również głęboką bursztynową barwą.

Esencja do sosu pieczeniowego ciemnego KnorrEsencja do sosu pieczeniowego ciemnego Knorr2

 

  • Esencja do sosu cebulowego swój niepowtarzalny smak zawdzięcza m.in. ekstraktowi z czerwonego wina. Tak przygotowany sos będzie doskonale pasował do karkówki lub wołowiny.

Esencja do sosu cebulowego Knorr

  • Esencja do sosu pieczeniowego jasnego posłuży do przygotowania smacznego, gęstego sosu, który najlepiej dopełni dania smażone i pieczone z kurczaka lub cielęciny. Miło zaskoczy dodatkiem pachnącego rozmarynu.

Esencja do sosu pieczeniowego jasnego Knorr

  • Esencja do sosu pieczarkowego pozwoli przygotować sos pieczarkowy, który doskonale podkreśli smak pieczonego kurczaka lub kotletów mielonych.

Esencja do sosu pieczarkowego Knorr

  • Esencja do potrawki z kurczaka pozwoli szybko i łatwo przygotować gęsty sos o wyjątkowym, głębokim smaku i aromacie. Kurczak podany w aksamitnym sosie będzie smakował doskonale.

Esencja do sosu do potrawki z kurczaka Knorr

Esencje do sosów Knorr 2 kubeczki

Cena: 3, 49 PLN

Esencje do sosów Knorr 4 kubeczki

Cena: 5,99 PLN

knor esencja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *