Nowość! Decorada Delecta – dekoruje, koloruje, smakuje… naturalnie

Belgijska czekolada, owocowe soki, chrupkie zbożowe kuleczki, karmel z masłem i śmietanką – Delecta wybrała tylko naturalne składniki i skomponowała dziewięć bajecznych posypek do ciast i deserów w nowej linii Decorada. Bez sztucznych dodatków i barwników.

Decorada Delecta to radośnie kolorowe i naturalnie smaczne posypki do dekoracji wypieków, deserów czy kawy. Różnorodność kształtów, barw i smaków pozwala na kreatywne zastosowanie produktów do upiększenia ciast, tortów, kremów, lodowych pucharków, uroczych pierniczków czy babeczek. Świetna zabawa i moc możliwości bez niepotrzebnej sztuczności! Na co dzień i od święta.

W ofercie linii Decorada znajdziemy: płatki i kamyczki czekoladowe, karmel, kuleczki zbożowe w czekoladzie, kuleczki zbożowe w różowej skorupce, maczek o smaku truskawkowym, posypkę o smaku owocowym, maczek owocowy tutti frutti oraz maczek o smaku mango. Dodadzą uroku i podniosą walory smakowe udekorowanych pyszności.

Nowe posypki Delecty mają także tę zaletę, że nie tracą chrupkości i idealnie sprawdzają się podczas zapiekania. Dzięki naturalnym składnikom będą także pyszną, chrupiącą przekąską, którą zawsze można mieć pod ręką.

Posypki Decorada Delecta zapakowano w poręczne jednoporcjowe saszetki (30-40 gramów). W sprzedaży pojawią się już od października br. w cenie od 2,50 zł do 3,99 zł w zależności od smaku.

Producent: Bakalland S.A. (www.delecta.pl)

Cena det.: 2,50 zł – 3,99 zł/szt. w zależności od smaku

Dekorada kamyczki czekoladowe Dekorada karmel Dekorada kuleczki zbozowe w czekoladzie Dekorada kuleczki zbozowe w rozowej skorupce Dekorada maczek smak mango Dekorada maczek smak owocowy tuttifrutti Dekorada maczek truskawkowy Dekorada platki czekoladowe Dekorada posypka smak owocowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *