Nowość! Decorada Delecta – dekoruje, koloruje, smakuje… naturalnie

Belgijska czekolada, owocowe soki, chrupkie zbożowe kuleczki, karmel z masłem i śmietanką – Delecta wybrała tylko naturalne składniki i skomponowała dziewięć bajecznych posypek do ciast i deserów w nowej linii Decorada. Bez sztucznych dodatków i barwników.

Decorada Delecta to radośnie kolorowe i naturalnie smaczne posypki do dekoracji wypieków, deserów czy kawy. Różnorodność kształtów, barw i smaków pozwala na kreatywne zastosowanie produktów do upiększenia ciast, tortów, kremów, lodowych pucharków, uroczych pierniczków czy babeczek. Świetna zabawa i moc możliwości bez niepotrzebnej sztuczności! Na co dzień i od święta.

W ofercie linii Decorada znajdziemy: płatki i kamyczki czekoladowe, karmel, kuleczki zbożowe w czekoladzie, kuleczki zbożowe w różowej skorupce, maczek o smaku truskawkowym, posypkę o smaku owocowym, maczek owocowy tutti frutti oraz maczek o smaku mango. Dodadzą uroku i podniosą walory smakowe udekorowanych pyszności.

Nowe posypki Delecty mają także tę zaletę, że nie tracą chrupkości i idealnie sprawdzają się podczas zapiekania. Dzięki naturalnym składnikom będą także pyszną, chrupiącą przekąską, którą zawsze można mieć pod ręką.

Posypki Decorada Delecta zapakowano w poręczne jednoporcjowe saszetki (30-40 gramów). W sprzedaży pojawią się już od października br. w cenie od 2,50 zł do 3,99 zł w zależności od smaku.

Producent: Bakalland S.A. (www.delecta.pl)

Cena det.: 2,50 zł – 3,99 zł/szt. w zależności od smaku

Dekorada kamyczki czekoladowe Dekorada karmel Dekorada kuleczki zbozowe w czekoladzie Dekorada kuleczki zbozowe w rozowej skorupce Dekorada maczek smak mango Dekorada maczek smak owocowy tuttifrutti Dekorada maczek truskawkowy Dekorada platki czekoladowe Dekorada posypka smak owocowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *