NOWOŚĆ Babeczki XXL Delecta – megapaka dla wielkich łasuchów

Babeczki XXL o smaku waniliowym Delecta to duża porcja aromatycznego ciasta z prawdziwą wanilią, która pozwala na przygotowanie aż 24 delikatnych babeczek. Do zawartości opakowania wystarczy dodać podstawowe składniki, a dzięki dołączonym do produktu papierowym papilotkom, by upiec muffinki nie potrzeba specjalnej formy ani silikonowych foremek.

Waniliowe babeczki są świetną bazą do kreatywnej, kulinarnej zabawy dodatkami. Doskonale smakują podane solo, jak i udekorowane kremem, lukrem, bitą śmietaną czy ulubioną posypką. Babeczki można nadziewać dżemem, przekładać konfiturą, upiec z dodatkiem bakalii, podać oblane czekoladą. Delecta inspiruje i podpowiada szereg oryginalnych i prostych rozwiązań na opakowaniu produktu oraz na blogu Delektujemy.pl.

Babeczki XXL Delecta to szybkie, awaryjne rozwiązanie na spontaniczne spotkanie z przyjaciółmi czy niezapowiedzianą wizytę znajomych z dziećmi. Wspólne pieczenie może stać się okazją do kulinarnej zabawy, rozwijającej wyobraźnię i wzmacniającej więzi z bliskimi.

Tort z atrakcyjnie udekorowanych Babeczek XXL będzie przebojem urodzinowego kinder party, a pojedyncza muffinka, ozdobiona pikiem-chorągiewką ze słodkim wyznaniem (do pobrania z bloga Delektujemy.pl) idealnym prezentem bez okazji dla bliskiej osoby.

UWAGA! Pamiętaj, by włożyć babeczkę do wielkanocnego koszyczka!

Nowe Babeczki XXL Delecta są dostępne w sprzedaży od 6 marca br. w cenie ok. 7,50 zł za opakowanie 530 g.

Producent: Bakalland S.A. (www.delecta.pl)

Produkt: Babeczki XXL o smaku waniliowym Delecta (530 g)

Cena det.: ok. 7,50 zł/sztuka

Dostępność od: 6 marca 2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *