Nowe sosy sałatkowe Knorr

Coraz częściej zaczynamy zwracać uwagę na to, co jemy. Staramy się wzbogacać dietę jak największą ilością warzyw i owoców. Jednocześnie na przygotowanie jedzenia, zwłaszcza obiadu, mamy niewiele czasu, zaś popularne fast foody często dalekie są od kuchni powszechnie uważanej za wartościową. Ratunkiem w takiej sytuacji może być przygotowanie sałatek – teraz jeszcze pyszniejszych z nowymi sosami sałatkowymi Knorr: Szefa i Cezar. To kompozycje suszonych warzyw, ziół i przypraw, które w połączeniu z majonezem lub ketchupem (w zależności od wariantu) pozwalają stworzyć aromatyczne sosy. Dokładnie połączą składniki i podkreślą charakter całej kompozycji.

W towarzystwie Cezara

Powstała z konieczności – legenda głosi, że sałatkę Cezar wymyślił włoski kucharz po tym, gdy musiał przyrządzić danie z dostępnych resztek jedzenia. Za jej podstawę uważane są sałata rzymska, parmezan oraz grzanki, ale przez wiele lat była uatrakcyjniana składnikami według upodobań smakoszy. Sałatkę tą łatwo można przekształcić w pełnowartościowe danie obiadowe, urozmaicając ją aromatycznym mięsem. Do świeżej i chrupkiej sałaty oraz startego sera można dodać usmażoną pierś kurczaka. Zwieńczeniem będzie Sos sałatkowy Cezar Knorr, czyli kompozycja suszonych przypraw: czosnku, gorczycy i lubczyku. Dokładnie połączy składniki i nada całości wyjątkowy smak.

V398945

Szef rządzi!

Lunch może być bardzo przyjemnym momentem w pracy zwłaszcza w towarzystwie szefa… sałatki szefa. Kompozycja świeżej sałaty, pomidora, papryki i ogórka jest bowiem jedną z najpopularniejszych i najsmaczniejszych sałatek. Możemy ją urozmaicić i zdecydować się na wersję z hiszpańską kiełbasą chorizo oraz pestkami dyni lub też z serem pleśniowym. O doskonały smak sałatki zadba Sos sałatkowy Szefa, czyli kompozycja m.in. suszonych warzyw, ziół i przypraw, takich jak czosnek, oregano, papryka, natka pietruszki i kurkuma.

V398946

Sugerowana cena detaliczna:1,30 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *