Nowe piekarniki Bosch Serie | 8

PerfectBake, PerfectChef, PerfectRoast to innowacyjne rozwiązania, w które zostały wyposażone nowoczesne modele piekarników zaprezentowane przez markę Bosch. Są to pierwsze sprzęty z nowej linii do zabudowy Serie | 8 z intuicyjnym pierścieniem sterującym PerfectChef.

„Piekarniki to pierwsza odsłona linii Serie | 8 Bosch, która została stworzona w oparciu o hasło – Technologia bliżej nas – i doskonale je odzwierciedla. Wielofunkcyjne sprzęty wyposażone w intuicyjny pierścień sterujący, to produkty wyjątkowe pod względem zastosowanych technologii przy niezwykłej łatwości obsługi. Wcielają w życie marzenia na temat urządzeń gospodarstwa domowego, które aktywnie sterują przygotowaniem potrawy, ułatwiając gotowanie przez dobieranie i kontrolowanie parametrów gotowania. Dzięki precyzyjności i dbaniu o każdy najmniejszy szczegół, nowa seria piekarników to wyjście daleko poza oczekiwania konsumentów” – powiedział Rafał Rudziński, Członek Zarządu BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

8596-02

Perfect…innowacja
Czujnik PerfectBake, termosonda PerfectRoast i czteropoziomowy nawiew powietrza Termooobieg 4D, w które zostały wyposażone piekarniki Serie | 8 to optymalne rozwiązania, które umożliwiają szybkie i sprawne pieczenie. PerfectBake dokonuje stałych pomiarów poziomu wilgoci pieczonych tart i ciast, automatycznie dostosowując proces przygotowania. Wystarczy jedynie wybrać odpowiednią potrawę na panelu i wcisnąć przycisk „Start”, a kiedy danie będzie gotowe, piekarnik wyłączy się samoczynnie. Termosonda PerfectRoast ułatwia pieczenie mięsa, drobiu i ryb. Natomiast nowa technologia pomiaru temperatury, kontrolowana w trzech różnych miejscach, umożliwia wyeliminowanie błędnych pomiarów, np. w pustej przestrzeni lub w nadzieniu, co pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów przygotowania potraw.

8596-12 8596-14

Dodatkowo funkcja pary sprawia, że potrawy zyskują chrupkość i soczysty smak. System czteropoziomowego nawiewu powietrza (Termoobieg 4D) gwarantuje równomierne rozprowadzenie gorącego powietrza wewnątrz piekarnika i umożliwia przygotowanie wyjątkowych potraw niezależnie od tego, na którym z czterech poziomów zostaną ustawione. Nowoczesny wiatrak obracający się naprzemiennie w obu kierunkach, napędzany niezwykle cichym i wydajnym silnikiem EcoSilence Drive gwarantuje efektywność piekarników marki Bosch w każdym ustawieniu.

8596-21

8596-20

Piekarnik , parowar i mikrofala czyli kombinacje dla każdego
W swojej ofercie Bosch przygotował dla klientów wiele kombinacji. Piekarnik ParaPlus z dodatkiem pary i mikrofalą o wysokości 60 cm to model, który łączy w sobie praktycznie wszystkie systemy grzania od klasycznego przez mikrofalę, aż do grzania parą. Urządzenie oferuje swoim użytkownikom nową jakość potraw, a także znaczną oszczędność czasu i energii. Piekarnik ParaPlus z dodatkiem pary pozwala na ochronę potraw przed przesuszeniem stosując odpowiednie nawilżanie. Parowar, wyposażony w 20 automatycznych programów, łatwo i szybko pozwala na przyrządzenie gorącego posiłku na dwóch poziomach jednocześnie. Para nie dopuszcza do przenikania zapachów, więc potrawy utrzymują swój smak i zapach, a warzywa nie tracą jędrności, koloru oraz wartości odżywczych. Piekarnik z mikrofalą, o wysokości 60 cm i 45 cm to gwarancja przyrządzenia posiłku błyskawicznie przy zachowaniu 100% smaku.

8596-22

8596-23

PerfectChef – i gotowanie staje się łatwiejsze
Inżynierowie marki Bosch dołożyli wszelkich starań, by poprawić komfort obsługi urządzeń kuchennych. Nowe modele piekarników zostały wyposażone w niezwykle nowatorski i intuicyjny w użyciu pierścień sterujący. Na panelu sterującym, wystarczy kliknąć na odpowiednią potrawę, a urządzenie samo wybierze optymalny tryb pieczenia. Co więcej proces ten będzie kontrolowany w trakcie, aby osiągnąć najlepszy efekt. Dzięki temu piekarniki Serie | 8 stają się niezawodnym szefem kuchni nawet dla początkujących miłośników gotowania. Dodatkowo zaletą jest zintegrowana funkcja pyrolizy, która sprawia, że czyszczenie po pieczeniu również nie stanowi już żadnego problemu.

8596-20

Oszczędnie, bo… wydajnie
Wydajność energetyczna jest od zawsze ważnym kryterium przy wyborze urządzeń elektrycznych. Produkty marki Bosch są precyzyjnie dopracowane i zaprojektowane tak, aby liczył się każdy szczegół. Dzięki zastosowaniu wydajnych silników, takich, jak EcoSilence Drive i energooszczędnych oświetleń LED-owych trafiają w potrzeby najbardziej wymagających konsumentów.

8596-05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *