Nowe Karmi wie czego potrzeba kobietom

Zabiegana bizneswoman, pani domu, aktywna pasjonatka, zakręcona marzycielka – każda z nas jest inna, prowadzi odmienny tryb życia i ma niepowtarzalną listę priorytetów. To, co łączy wszystkie kobiety bez wyjątku, to potrzeba znalezienia w natłoku obowiązków chwili tylko dla siebie. Z myślą o wieczornych chwilach wytchnienia i relaksu marka bezalkoholowego piwa Karmi przygotowała dwa nowe wyborne smaki – Żurawinowy  i Tiramisu. Dołączą one do cenionego przez panie od lat Karmi Classic. Nowe smukłe butelki o opływowych kształtach idealnie pasują do delikatnych kobiecych dłoni.

KARMI lifestyle butelka B_1080p_0120
Wyobraźmy sobie, że dzień dobiegł końca, telefon wreszcie milczy, a na nas czeka już tylko wygodna kanapa i eksplozja orzeźwiającego wytchnienia zamknięta w ulubionym piwie – bezalkoholowym Karmi Classic, Tiramisu lub Żurawina. Chwile, które możemy poświęcić wyłącznie sobie nie zdarzają się zbyt często. Warto więc nauczyć się je celebrować
i wypełniać małymi przyjemnościami, które są w stanie zdziałać prawdziwe cuda.
Taką drobną przyjemnością może być coś pozornie banalnego, jak relaksująca maseczka na twarz, czy po prostu dobra książka i coś… specjalnego” – mówi Agnieszka Podgórska, Brand Manager marki Karmi.
Pragnąc umilić sobie spokojny wieczór w domu i odgrodzić się lekką pianką przyjemności od codziennej rutyny, skosztujmy aksamitnego, pysznego Karmi. Od lipca dostępne w trzech wyjątkowych smakach – znanym i lubianym Classic oraz dwóch nowych wariantach, Żurawina  i Tiramisu.” – dodaje Agnieszka Podgórska.

 

Karmi smaki

Karmi Żurawina jest ciemnym, karmelowym piwem. Jego oryginalny, żurawinowy smak powoduje, że jest doskonałym wyborem dla kobiet preferujących w piwie owocowe akcenty. Ciekawą propozycją dla poszukiwaczek wyrafinowanych smaków i delikatnych nut słodyczy jest Karmi Tiramisu o smaku popularnego, włoskiego deseru. Z kolei idealnym piwem dla kobiet lubiących klasyczne smaki jest Karmi Classic.
Niezależnie od tego który z wariantów zostanie wybrany, Karmi wypełni wieczorne chwile – jest przyjemnością samą w sobie, tak jak dobra muzyka lub książka, relaksująca kąpiel, czy po prostu miękki dotyk poduszki.
Karmi dostępne jest w sprzedaży od początku lipca, w sugerowanej cenie detalicznej ok. 3 PLN. za butelkę o pojemności 0,4l.
Poznaj nowe warianty Karmi na www.facebook.com/KarmiPL i www.karmi.pl

***

Carlsberg Polska zajmuje wiodące miejsce w polskim przemyśle piwowarskim, z udziałem w rynku na poziomie 20% (dane za rok 2013), dostarczając marki piwa najwyższej jakości, odwołujące się do przyjemnych i radosnych stron dorosłego stylu życia. Carlsberg Polska ma w swoim portfelu marki: Carlsberg, Okocim, Harnaś, Karmi, Kasztelan, Bosman, Piast. Piwa z grupy Carlsberg Polska warzone są w browarach w Brzesku, Szczecinie i Sierpcu, zaś łączne zatrudnienie w Polsce wynosi ponad 1300 pracowników. Od roku 2012 do portfolio Carlsberg Polska dołączyły również takie marki jak Grimbergen, piwa Sezonowe Okocim oraz Okocim Radler.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *