Nowe Karmi wie czego potrzeba kobietom

Zabiegana bizneswoman, pani domu, aktywna pasjonatka, zakręcona marzycielka – każda z nas jest inna, prowadzi odmienny tryb życia i ma niepowtarzalną listę priorytetów. To, co łączy wszystkie kobiety bez wyjątku, to potrzeba znalezienia w natłoku obowiązków chwili tylko dla siebie. Z myślą o wieczornych chwilach wytchnienia i relaksu marka bezalkoholowego piwa Karmi przygotowała dwa nowe wyborne smaki – Żurawinowy  i Tiramisu. Dołączą one do cenionego przez panie od lat Karmi Classic. Nowe smukłe butelki o opływowych kształtach idealnie pasują do delikatnych kobiecych dłoni.

KARMI lifestyle butelka B_1080p_0120
Wyobraźmy sobie, że dzień dobiegł końca, telefon wreszcie milczy, a na nas czeka już tylko wygodna kanapa i eksplozja orzeźwiającego wytchnienia zamknięta w ulubionym piwie – bezalkoholowym Karmi Classic, Tiramisu lub Żurawina. Chwile, które możemy poświęcić wyłącznie sobie nie zdarzają się zbyt często. Warto więc nauczyć się je celebrować
i wypełniać małymi przyjemnościami, które są w stanie zdziałać prawdziwe cuda.
Taką drobną przyjemnością może być coś pozornie banalnego, jak relaksująca maseczka na twarz, czy po prostu dobra książka i coś… specjalnego” – mówi Agnieszka Podgórska, Brand Manager marki Karmi.
Pragnąc umilić sobie spokojny wieczór w domu i odgrodzić się lekką pianką przyjemności od codziennej rutyny, skosztujmy aksamitnego, pysznego Karmi. Od lipca dostępne w trzech wyjątkowych smakach – znanym i lubianym Classic oraz dwóch nowych wariantach, Żurawina  i Tiramisu.” – dodaje Agnieszka Podgórska.

 

Karmi smaki

Karmi Żurawina jest ciemnym, karmelowym piwem. Jego oryginalny, żurawinowy smak powoduje, że jest doskonałym wyborem dla kobiet preferujących w piwie owocowe akcenty. Ciekawą propozycją dla poszukiwaczek wyrafinowanych smaków i delikatnych nut słodyczy jest Karmi Tiramisu o smaku popularnego, włoskiego deseru. Z kolei idealnym piwem dla kobiet lubiących klasyczne smaki jest Karmi Classic.
Niezależnie od tego który z wariantów zostanie wybrany, Karmi wypełni wieczorne chwile – jest przyjemnością samą w sobie, tak jak dobra muzyka lub książka, relaksująca kąpiel, czy po prostu miękki dotyk poduszki.
Karmi dostępne jest w sprzedaży od początku lipca, w sugerowanej cenie detalicznej ok. 3 PLN. za butelkę o pojemności 0,4l.
Poznaj nowe warianty Karmi na www.facebook.com/KarmiPL i www.karmi.pl

***

Carlsberg Polska zajmuje wiodące miejsce w polskim przemyśle piwowarskim, z udziałem w rynku na poziomie 20% (dane za rok 2013), dostarczając marki piwa najwyższej jakości, odwołujące się do przyjemnych i radosnych stron dorosłego stylu życia. Carlsberg Polska ma w swoim portfelu marki: Carlsberg, Okocim, Harnaś, Karmi, Kasztelan, Bosman, Piast. Piwa z grupy Carlsberg Polska warzone są w browarach w Brzesku, Szczecinie i Sierpcu, zaś łączne zatrudnienie w Polsce wynosi ponad 1300 pracowników. Od roku 2012 do portfolio Carlsberg Polska dołączyły również takie marki jak Grimbergen, piwa Sezonowe Okocim oraz Okocim Radler.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *