Nowa Vegeta do mięs!

Vegeta, marka królująca na polskich stołach od ponad pięćdziesięciu lat, wprowadza na rynek nową przyprawę: Vegetę do mięs. Produkt stanowi bogactwo suszonych warzyw i przypraw, nie zawiera glutaminianu sodu, sztucznych aromatów i barwników.

Vegeta jest jednym z flagowych produktów w portfolio firmy Podravka, lidera na rynku przypraw uniwersalnych. Nowość w ofercie marki: Vegeta do mięs, to wyjątkowa kompozycja warzyw, ziół i wyrazistych przypraw. To bogactwo warzyw bo do produkcji jednego, 170 gramowego opakowania, użyto aż 750g świeżych warzyw, natomiast w opakowaniu o pojemności 75g użyto ich aż 330g1. Przyprawa nie zawiera glutaminianu sodu, ekstraktu drożdżowego, sztucznych barwników, konserwantów ani dodatku mąki². Na opakowaniu Vegety do mięs znaleźć można również informacje na temat benefitów produktu oraz ikonę „100% naturalny wybór”, podkreślającą jego naturalny skład.

Vegeta przyprawa do mięs jest doskonała do różnego rodzaju dań mięsnych lub mięsno-warzywnych. Idealnie sprawdzi się do mięsa duszonego i smażonego, a także do gulaszów, zrazów, mięs pieczonych i z grilla.

SlagPjena Voda 42g HR_BIH_SI_RKS_con

Vegeta do mięs 75g

Vegeta do mięs 170g

Vegeta do mięs 170g

Wprowadzenie Vegety do mięs to odpowiedź na preferencje żywieniowe Polaków. Według badań z 2014 roku, większość Polaków spożywa posiłki zawierające mięso przynajmniej kilka razy w tygodniu. Stosunkowo dużą grupę, bo aż 35%, stanowią osoby spożywające dania mięsne co najmniej raz dziennie³. Produkt będzie można spotkać na sklepowych półkach od połowy lutego 2016 roku w dwóch gramaturach: 75 oraz 170 gramowej.

Maksymalna sugerowana cena Vegety do mięs: 75 g – 2,19-2,39 zł; 170 g – 4,49-4,89 zł, w zależności od formatu sklepu.

—————————————————————————————————————

1 Opakowanie 170 g zawiera 75 g suszonych warzyw; opakowanie 75 g zawiera 33 g suszonych warzyw

² Mąka nie występuje w składzie produktu, ale w produkcie mogą występować śladowe ilości mąki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *