Nowa odsłona kolekcji French Garden od Villeroy & Boch

Tegoroczna kolekcja French Garden od Villeroy & Boch obfituje w nowe wzory inspirowane południem Francji: Antibes i Beaulieu. A w nich smakowite rysunki pełne dojrzałych jabłek, gruszek, śliwek, jagód i wiśni. Będzie pysznie!
Obfitość lata znalazła swoje odzwierciedlenie na porcelanie! French Garden od Villeroy & Boch to kolekcja zastawy stołowej, w której dominują stonowane odcienie, tradycyjne formy oraz… kuszące, owocowe motywy, które nadają porcelanie rustykalnego charakteru. Teraz kolekcję uzupełniają dwa nowe wzory: Antibes i Beaulieu – inspirowane południem Francji. Na delikatnych zielonych gałązkach, wśród fruwających barwnych motyli i kwitnących kwiatów, wiszą dojrzałe jabłka, gruszki, śliwki, jagody i wiśnie. Teraz każdy posiłek będzie podróżą do krainy sielanki i dobrego smaku!

Szeroki wybór wzorów i elementów French Garden od Villeroy & Boch sprawia, że kolekcja ta jest idealnym towarzyszem codziennych spotkań przy stole – szczególnie letnich uczt w plenerze! Poranne śniadanie na balkonie czy rodzinny obiad w ogrodzie? Z French Garden można zaserwować każdy posiłek. Bo na kolekcję składają się talerze, filiżanki, kubki, miseczki, cukiernica, imbryk, dzbanek na kawę, sosjerka, waza na zupę, miski sałatkowe czy zestaw na antipasti.

Zastawa French Garden to także wiele możliwości aranżacyjnych. Poszczególne elementy serii można łączyć ze sobą, bawiąc się kolorami i kształtami. Bo oprócz dwóch nowych linii Antibes i Beaulieu w kolekcji są również takie wzory jak: Fleurence, Valence, Vienne, Orange, Macon, Menton, Arles oraz Charm.

FrenchGardenLE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *