Nowa marka lodów- PURA VIDA

Ekologiczne produkty Pura Vida produkowane są wyłącznie z naturalnych składników i ręcznie pakowane w biodegradowalne pergaminy. Lody wytwarzane są w niewielkim miasteczku w Estonii, gdzie codziennie dociera dostawa świeżego mleka, ze specjalnej hodowli fińskich krów. Właścicielem marki jest Włodzimierz Karandyszowski, który może poszczycić się ponad 25-letnim doświadczeniem w kategorii lodów w Polsce i zagranicą. – Kocham lody, a na polskim rynku (prócz kilku prywatnych, lokalnych lodziarni ) nie mogłem znaleźć takich, które byłyby pyszne i całkowicie naturalne, bez ulepszaczy smaków czy sztucznych konserwatorów żywności. Chciałem, aby rodzice, którzy dbają o zdrowe żywienie swoich dzieci, a także wszyscy, którzy zwracają uwagę na to, co jedzą i chcą produktów bez barwników, emulgatorów, składników „zastępczych” czy GMO, mogli dostać właśnie takie lody. Tak zrodziła się marka Pura Vida – wyjaśnia Karandyszowski.

Obecnie w dystrybucji oferowane są 3 rodzaje lodów: śmietankowy „iCone” w dużym, słodkim rożku, „IceCUPone” o smaku śmietankowym z miodem z gór Ałtaju w bezglutenowym wafelku oraz śmietankowo-waniliowy „Pingwin’ner” pokryty belgijską czekoladą. Niedługo w sprzedaży pojawią się nowe rodzaje lodów. – Klienci, którzy w Food trucku próbowali naszych kulek lodów kakaowych proszą o duże opakowania, które można zabrać do domu. Dlatego już niedługo w sklepach w całej Polsce będzie można kupić opakowania 500 ml „CHOCOlodowe”, a jeszcze w tym roku pojawią się lody impulsowe z cząsteczkami truskawek – zdradza Paweł Kwiatkowski, dyrektor ds. rozwoju.

Pyszne rożki, kubeczki i lody na patyku można kupić już nie tylko w wybranych kawiarniach, pubach czy oryginalnym food trucku, ale również w sieci sklepów Simply, Auchan i Real, a już wkrótce w supermarketach Piotr i Paweł.

Sugerowane ceny lodów Pura Vida:

iCone o smaku śmietankowym, w dużym, słodkim rożku (180 ml)– 6 zł

Pingwin’ner o smaku śmietankowo-waniliowy pokryty belgijską czekoladą (140 ml) – 6 zł

IceCUPone o smaku śmietankowym z miodem z gór Ałtaju w bezglutenowym wafelku (135 ml) – 5zł

Więcej informacji znajdziecie na:

http://puravida-icecream.com/

https://www.facebook.com/PURAVIDAlody

https://instagram.com/Pura_vida_lody

https://www.pinterest.com/puravidalody/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *