Nowa książka Ewy Jarosz „Zdrowy detoks”

Autorka w łatwy i przyjemny sposób, poprzez ciekawe przykłady, ćwiczenia i wskazówki wprowadza czytelnika w zagadnienia związane z odżywianiem. Warte zapamiętania wskazówki i informacje pozostają wyraźnie wyróżnione na tle tekstów, dzięki czemu łatwo do nich wrócić. Dodatkowo książka zawiera ciekawostki i cytaty warte zapamiętania, które sprawiają, że poradnik nie jest monotonny. Na końcu książki zamieszczono dodatek w postaci „Przepisów pozytywnie wpływających na organizm”, z których można wyczarować smaczne i zdrowe posiłki.

Ewa Jarosz

Zdrowy detoks

Oczyść organizm, zacznij racjonalnie się odżywiać i zadbaj o swoje zdrowie!

Najważniejsze zmiany w sposobie odżywiania rozpoczynają się w głowie. Nie wystarczą jednorazowy detoks i cudowna dieta. Aby odzyskać energię i dobre samopoczucie, wybierz kompleksowe oczyszczanie przez racjonalne odżywianie się.

Dzięki prostym zasadom opisanym w książce oczyścisz ciało z toksyn oraz usprawnisz pracę wszystkich układów i narządów w organizmie. Nauczysz się samodzielnie komponować codzienne posiłki i właściwie dobierać produkty spożywcze bez skrupulatnego liczenia kalorii. Dowiesz się, co jeść, by wzmocnić odporność i wspomagać organizm, m.in. jak przeprowadzić bezpieczną, krótkotrwałą dietę oczyszczającą, a także jak łagodzić bóle i dolegliwości, takie jak: migrena, bezsenność czy zespół jelita drażliwego. W książce znajdziesz również autorskie zdjęcia i przepisy na łatwe w przygotowaniu i pełnowartościowe śniadania, obiady, desery i kolacje, które będą inspiracją do zmiany nawyków i zdrowego odżywiania się na co dzień.

Dzięki poradnikowi:

  • przedstawia najważniejsze zasady zdrowego odżywiania, które wspomagają naturalne oczyszczanie organizmu

  • podpowiada, jak przyspieszyć metabolizm i utrzymać prawidłową masę ciała

  • prezentuje sposoby na rzekomy głód, czyli jak nie zajadać stresu i zmniejszyć apetyt na słodycze

  • wyjaśnia, jak przygotowywać zdrowe posiłki do pracy, szkoły, na uczelnię czy na podróż

  • wskazuje, jak świadomie dokonywać wyborów żywieniowych i planować urozmaicone menu

O autorce:

Ewa Jarosz – magister dietetyki, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka bloga Marchewkowe pole do popisu, www.dietetykwstolicy.pl. Prowadzi wykłady, warsztaty oraz szkolenia o tematyce zdrowego odżywiania. Pasjonatka fotografii kulinarnej.

Okłądka_Zdrowy_Detoks_06.05.16_3D

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *