Nowa jakość odkurzania

Wysoka moc ssąca, wygodna wolnostojąca stacja ładująca i system filtrujący HEPA – to tylko niektóre z innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w nowym odkurzaczu bezprzewodowym Samsung POWERstick Jet.

Szybkie, wydajne i efektywne sprzątanie różnych powierzchni w domu? Dla odkurzacza Samsung POWERstick Jet to nie problem.

Czystość w skali mikro
Skuteczność działania zapewnia mu technologia Jet Cyclone oraz silnik Digital Inverter, który optymalizuje przepływ powietrza umożliwiając wysoką, nieprzerwaną moc ssącą na poziomie aż do 200 W. Gwarantuje to efektywne czyszczenie zarówno dywanów, podłóg, ale też tapicerowanych mebli. W zależności od potrzeb możemy wybrać jeden z trzech trybów pracy: maksymalny, średni lub eco. Odkurzacz Samsung POWERstick wyposażony został także w system filtrujący HEPA, który wyłapuje do 99,999%* zanieczyszczeń, takich jak kurz i alergeny, dzięki czemu wydmuchiwane na zewnątrz powietrze jest pozbawione szkodliwych mikrocząsteczek.

Wszystko dla wygody
POWERstick Jet to urządzenie, które można trzymać w dowolnym, najbardziej nam odpowiadającym miejscu w domu. Samodzielna stacja ładująca, służąca także jako uchwyt na odkurzacz i akcesoria, nie musi być bowiem montowana do ściany. Po pełnym naładowaniu, odkurzacz pracuje do 60 minut**. Można też przedłużyć ten czas, dokupując drugą baterię i ładując ją w trakcie użytkowania sprzętu. Na uwagę zasługuję fakt, że POWERstick Jet jest bardzo lekki – sam odkurzacz (bez akcesoriów) waży zaledwie 2,7 kg. Do jego atutów należy także cicha praca (minimum 86 dB) oraz pojemnik o pojemności 0,5 l, który jest łatwy w czyszczeniu (można myć go wodą).

Kurz się nigdzie nie uchowa
Do odkurzacza dołączonych jest wiele pomocnych akcesoriów, np. szczotka Soft Action Brush z antystatycznego włosia, która dokładnie zbiera kurz z podłogi. Jej obracająca się o 180 stopni głowica pozwala dotarzeć do wszystkich zakamarków. W pakiecie znajdziemy też mini turboszczotkę, szczotkę do kurzu, szczelinówkę i elastyczną szczotkę. Ta ostatnia świetnie sprawdzi się przy odkurzaniu karniszy, lamp czy innych trudno dostępnych miejsc. Wszystkie akcesoria zaprojektowane są tak, aby pomóc nam dokładnie wyczyścić każdą powierzchnię w domu.

*Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalnym. Oparte na teście SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit). (Rozmiar cząsteczek: 0.3~10 mikrometrów)
** Podany czas pracy odnosi się do minimalnego poziomu mocy z podłączonymi akcesoriami

Producent: Samsung
Więcej informacji na stronie: www.samsung.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *