Niezwykłe paluszki Twigs&Sticks bez tłuszczu i cukru

Solone, sezamowe, cebulkowe, wszyscy znamy takie smaki paluszków. Jednak Stema Polska, jedyny  w Polsce producent paluszków z certyfikatem BIO, który dostarcza nam smakołyki m.in. z dodatkiem miodu, orzechów, migdałów czy ziół idzie o krok dalej. Paluszki Twigs&Sticks to najnowsza propozycja Stema Polska dla dbających o zdrowie i linię. Wypiekane są całkowicie bez użycia tłuszczu i cukru! Dostępne będą aż w 6 pysznych i wyjątkowych smakach:

  • pomidor i bazylia

  • zielona i czarna oliwka

  • wędzona papryka i sól himalajska

  • płatki owsiane i siemię lniane

  • sezam i ziarna słonecznika

  • mak i pieprz

Uwielbiamy dostarczać wszystkim smakoszom zdrowe paluszki o niespotykanych dotąd połączeniach. Nasza najnowsza linia, to cały wachlarz smaków, jakich dotąd w Polsce nie było. Korzystamy z najlepszych składników, dlatego w Twigs&Sticks znajdziemy mak, oliwki czy płatki owsiane, za to nie ma w nich ani grama cukru i tłuszczu! – podkreśla Renata Panasewicz ze Stema Polska.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zmieniono również opakowania, teraz na każdym widnieje sympatyczna panda, a firma zdecydowała się adopcję podobnego zwierzęcia w ZOO w Toronto.

Panda – od tej pory na wszystkich opakowaniach paluszków Stemy

Wypiekając nasze paluszki korzystamy z naturalnych składników, jesteśmy BIO. Natura i dbanie o nią jest dla nas kluczowe. Postanowiliśmy wesprzeć fundusz dedykowany ochronie Pandy Wielkiej, i zaadoptowaliśmy jedną pandę mieszkającą w ZOO w Toronto. Od teraz wizerunek tego sympatycznego zwierzęcia będzie nam towarzyszył i przypominał, że naturalna dieta i najlepsze składniki są zawsze na pierwszym miejscu! Śmiejemy się, że nowe Twigs & Sticks to idealne pożywienie dla wszystkich żyjących w miejskiej dżungli – dodaje Renata Panasewicz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Twigs&Sticks dostępne są w 6 smakach w opakowaniach 70 g, sugerowana cena: 2,99 zł.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

***

Stema Polska (dawniej Manless 1995) to Polska firma mająca w ofercie największy wybór paluszków grubych, cienkich, słodkich i wytrawnych. Paluszki wypiekane są z naturalnych składników, co czyni je nie tylko smaczną, ale i zdrową przekąską. Stema Polska uzyskała certyfikat BIO i tym samym, jako jedyna w Polsce, rozpoczęła produkcję paluszków ekologicznych. Zakład produkcyjny znajduje się na Mazowszu, w Nowej Pułapinie (Baranów). W swojej ofercie ma m.in. ponadczasowe paluszki z sezamem, które wprowadzili w Polsce jako pierwsi.

www.stema-polska.pl

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *