Niepozorne urządzenia, które wydłużą świeżość jedzenia

Oferta dostępnych na naszym rynku urządzeń do próżniowego pakowania żywności marki FoodSaver została rozszerzona o dwa modele zgrzewarek. Zaprojektowano je tak, aby zajmowały jak najmniej miejsca, przy zachowaniu wysokiej efektywności pracy.

Pakowanie próżniowe pozwala znacznie (nawet pięciokrotnie) wydłużyć czas przydatności produktów spożywczych do spożycia. Tajemnica tej metody polega na odseparowaniu ich od tlenu i wilgoci, dzięki czemu są chronione przed rozwojem bakterii, nie obsychają, a jednocześnie zachowują swój smak, aromat i wartości odżywcze. Pionierem (i liderem) w dziedzinie tworzenia systemów pakowania próżniowego jest firma FoodSaver. Zaprojektowana przez nią w latach 80-tych XX w. zgrzewarka próżniowa przyczyniła się do powstania nowej kategorii produktowej, której sprzedaż liczy się w milionach egzemplarzy. Za sprawą firmy DLF – autoryzowanego importera i dystrybutora urządzeń FoodSaver w Polsce, do sprzedaży trafiły dwa nowe modele zgrzewarek tej marki. Poznajcie je bliżej.

Ręczny FoodSaver VS1192X
To niepozorne urządzenie jest w stanie dwukrotnie wydłużyć czas przydatności produktów do spożycia. Jego niewielkie rozmiar sprawia, że znajdzie się dla niego miejsce w każdej kuchennej szufladzie. Zgrzewarka FoodSaver VS1192X działa na akumulator i wykonuje do 100 cykli pracy na jednym ładowaniu. Urządzenie jest kompatybilne z pojemnikami do przechowywania próżniowego FoodSaver Fresh, które można używać w mikrofalówce, zmywarce, zamrażarce. Pasują do niego również zapinane torebki próżniowe tej marki.

Kompaktowy FoodSaver VS1190X
Mimo niedużych wymiarów (315 x 150 x 115 mm) ta zgrzewarka skrywa w sobie wielką moc. Umożliwia przechowywanie produktów w tradycyjnych workach oraz folii marki FoodSaver (o szerokości 20 cm). Podobnie jak model VS1192X jest kompatybilna z oferowanymi przez tego producenta pojemnikami Fresh, które mogą pochwalić się także tym, że nie przejmują zapachów i są odporne na zarysowania. Kompaktowość oraz elegancki design tej zgrzewarki sprawiają, że wkomponuje się ona w wystrój każdej kuchni.

Zgrzewarki w komplecie z akcesoriami
Nowe modele oferowane są w zestawach obejmujących dodatkowe akcesoria. Razem z ręczną zgrzewarką FoodSaver VS1192X producent – poza stacją ładującą – oferuje pojemnik Fresh o pojemności 1,2 l oraz dziesięć zapinanych torebek próżniowych o pojemności 0,94 l. Zgrzewarka FoodSaver VS1190X sprzedawana jest zaś w komplecie z ręcznym urządzeniem do uszczelniania, rolką folii do próżniowego pakowania żywności (o długości 6,7 m) oraz pięcioma przeznaczonymi do tego celu workami o pojemności 0,94 l. Sugerowane ceny katalogowe odpowiednio: 219 zł i 349 zł.

Więcej informacji na stronach: www.dlf.pl i www.food-saver.pl

9 comments

 1. Tobiasz P

  Świetne urządzenie – FoodSaver VS1190X estetycznie wykonane, przydatne w domu do pakowania żywności i innych produktów.. Polecamy !

 2. Bastian

  Najbardziej jest zadowolona moja żona. Przygotowuje porcje które nie ulegają zepsuciu tak szybko jak bez próżniowego pakowania. Extra urządzenie w super cenie !

 3. admin
  Author

  Bardzo się cieszymy, że urządzenie spełnia Państwa oczekiwania 🙂 Życzymy miłego używania :-)! Redakcja

 4. Iwka Ryłko

  VS1190X – super Zgrzewarka jest rewelacyjna, przechowywanie jedzenia jeszcze nigdy nie było tak proste. Bardzo polecam

 5. Paula

  Także polecam używanie zgrzewarek, mamy FoodSaver FFS014X bardzo dobre urządzenie do użytku domowego, banalnie prosta obsługa , a naprawdę się przydaje – nie ma marnowania żywności !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *