Niekończąca się przyjemność sprzątania

Jeszcze jedna i jeszcze jedna, i jeszcze jedna! Z nowym dużym opakowaniem uniwersalnych ściereczek Presto wyczyścisz jeszcze więcej mebli, blatów, drzwi oraz inne powierzchni w swoim domu. Co więcej, zrobisz to wyjątkowo szybko i prosto.

W wydajnym opakowaniu Maxi Pack producent umieścił aż 120 ściereczek. Przeznaczone są one do wszystkich powierzchni gładkich, w tym drewnianych oraz laminowanych mebli, terakoty i paneli podłogowych, ceramiki, glazury czy tworzyw sztucznych. Z łatwością wyczyścisz nimi odciski po kubku od kawy, rysunki kredkami świecowymi wykonane przez dzieci na drzwiach wejściowych, ślady łap pupila po spacerze w parku, a także inne niespodziewane zabrudzenia.
Dzięki specjalnej kompozycji składników aktywnych ściereczki skutecznie usuwają zabrudzenia i osady, nie podrażniając przy tym skóry dłoni. Zawartość olejków eterycznych sprawia, że pozostawiają też we wnętrzach przyjemny, kwiatowy zapach. Ściereczki uniwersalne marki Presto zawsze warto „mieć pod ręką”. Doskonale sprawdzą się w salonie, kuchni czy przedpokoju, kiedy zechcesz odświeżyć daną powierzchnię lub gdy wydarzy coś nieprzewidywalnego. Nowe opakowanie posiada wygodne zamknięciem typu „pop-up”, które ułatwia wyjmowanie ściereczek. Cena: ok. 10 zł za 120 sztuk.
Producent: Harper Hygienics
Więcej informacji na stronie: www.harperhygienics.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *