Naturalny smak, wygodne opakowanie

Sokołów rozszerzył linię wędlin Naturrino o produkty w plastrach. Ich porcje można szybko zjeść i mieć pewność, że nic się nie zmarnuje.

Świadomość wpływu diety na zdrowie, samopoczucie i jakość życia nieustannie wzrasta. Dlatego zakupu produktów spożywczych dokonujemy z większą starannością a tzw. czysta etykieta jest dziś coraz częściej jednym z głównych kryteriów ich wyboru. Inny widocznym trendem jest unikanie marnowania żywności, czyli „No waste”. Na co dzień wiąże się to m.in. między z kupowaniem odpowiedniej ilości produktów spożywczych. Pomocne są tu z pewnością mniejsze opakowania, których zawartość jest lepiej dostosowana do naszych potrzeb.

Trzy wędliny do wyboru
Podążając za tymi dwoma trendami firma Sokołów wprowadziła do sprzedaży plastrowane wędliny z serii Naturrino w wygodnych, 100-gramowych opakowaniach z łatwym otwieraniem. W nowej formie dostępne są: boczek wędzony, schab wędzony oraz szynka wędzona. Jak przystało na tę linię są one pozbawione jakichkolwiek sztucznych składników dodatkowych jak konserwanty, fosforany czy glutaminian sodu. Gwarancją ich doskonałego smaku jest najwyższej jakości surowiec (czyli chudy boczek bez żeberek, chrząstek i skóry; schab wieprzowy bez kości lub szynka wieprzowa), starannie dobrany zestaw wyłącznie naturalnych przypraw oraz wędzenie w prawdziwej wędzarni. Ponadto wędliny cechuje idealny balans między kruchością a soczystością oraz wysoka zawartość białka.

Na kanapki i nie tylko
Boczek, schab i szynka Naturrino znajdą szerokie zastosowanie w kuchni – będą doskonałym dodatkiem do kanapek, można ich również użyć przygotowując zapiekanki czy pizzę. Świetnie sprawdzą się na co dzień, jak również jako przystawka podczas uroczystych posiłków (przykładowo podane w formie roladek). Wędliny w formie plastrów są obecnie dostępne w delikatesach Sokołów, sklepach sieci Stokrotkach oraz w halach Selgros i Makro, Stokrotka, ale ich dystrybucja systematycznie się poszerza.

Ceny: ok. 5,50 – 6,00 zł za opakowania po 100 g.
Producent: Sokołów
Więcej informacji na stronie: www.sokolow.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *