Woda mineralna plus włoskie cytrusy

Rosnące temperatury sprawiają, że znowu potrzebować będziemy porządnej dawki orzeźwienia. Możemy ją sobie zapewnić na wiele sposobów. Jednym z nich jest sięgnięcie po kultowe włoskie napoje Sanpellegrino.

W ciepłe dni bez wątpienia z przyjemnością sięgniemy po koktajl na bazie sezonowych warzyw, owoców i lodu, albo domową lemoniada. Jeśli jednak ktoś nie masz czasu, możliwości lub ochoty na przygotowanie chłodzących napojów samodzielnie, to może skorzystać z gotowych rozwiązań.
Należą do nich gazowane napoje marki Sanpellegrino. Ich bazę stanowi naturalna woda mineralna wzbogacona sokiem z całych (wyciskanych z miąższem i skórką) sycylijskich oraz kalabryjskich cytrusów, co gwarantuje im intensywny owocowy smak i aromat. Produkty nie zawierają sztucznych środków konserwujących, w celu zachowania ich trwałości zastosowany został proces pasteryzacji. Kultowe włoskie napoje dostępne są w trzech soczystych wariantach: Limonata (cytryna), Aranciata (pomarańcza) oraz Aranciata Rossa (czerwona pomarańcza). Wygodne puszki, które wystarczy wrzucić do torebki czy plecaka „powędrują” z nam gdziekolwiek się wybieramy: na wycieczkę, spotkanie z przyjaciółmi, do pracy. Cena: ok. 4,50 zł za 330 ml.

Solo i w towarzystwie
Napoje Sanpellegrino można pić „solo” lub przygotować z nich bezalkoholowe drinki, które doskonale umilą czas spędzany z rodziną lub znajomymi. I tak na przykład do wariantu Aranciata Rossa wystarczy dodać dwie ćwiartki pomarańczy, łyżeczkę cukru trzcinowego, lód i odrobinę wody gazowanej, by otrzymać orzeźwiający koktajl Rossa Fizz.

Producent: Nestlé Waters
Więcej informacji na stronie: www.nestle.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *