Naczynia Florina Bono, czyli tajemnica ukryta w dnie

Garnki i patelnie z nowej linii Florina Bono to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy gotują na płytach indukcyjnych. Wyróżnikiem tych nowoczesnych naczyń jest dno wykonane w technologii Full Induction.

Kuchenki indukcyjne nie bez powodu cieszą się tak dużą popularnością. Ten rodzaj płyt grzejnych posiada wiele atutów, ważnych zwłaszcza dla osób, które dużo i często gotują. Przede wszystkim płyty indukcyjne są wydajne i energooszczędne – grzeją wyłącznie wtedy, gdy mają styczność z odpowiednią powłoką (ferromagnetyczną). Ich zaletą jest również bezpieczeństwo – nagrzewa się tylko dno garnka czy patelni, a płyta w styczności ze skórą pozostaje zimna. Kuchenki indukcyjne są również wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości – nie mają trudnych do oczyszczenia zakamarków, bo ich powierzchnia jest całkowicie gładka.

Szybsze nagrzewanie – niższe koszty
Do korzystania z kuchni indukcyjnej niezbędne są odpowiednie naczynia. Teraz w ich asortymencie pojawiła się linia innowacyjnych garnków i patelni Florina Bono. Spośród innych oferowanych na rynku, wyróżnia je dno o indukcji pełnopowierzchniowej, umożliwiające bezpośrednią dystrybucję ciepła. Rozwiązanie to sprawia, że naczynia o różnych średnicach mogą być używane na dowolnym palniku (od najmniejszego do największego). Co więcej, garnki i patelnie z linii Florina Bono nagrzewają się trzy razy szybciej niż te wykorzystujące indukcję punktową. Dzięki temu w pełni wykorzystuje się moc kuchenki, a przez to minimalizuje czas gotowania i co za tym idzie także koszt zużytej energii.

Wygodne gotowanie przez lata
Naczynia Florina Bono posiadają również powłokę MARBLE, która zapobiega przywieraniu potraw i umożliwia smażenie w minimalnej ilości tłuszczu. Na uwagę zasługują także nie nagrzewające się podczas użytkowania uchwyty Soft Touch, pokryte powłoką antypoślizgową. Garnki i patelnie Florina Bono wykonane zostały z wysokiej jakości aluminium, które świetnie przewodzi ciepło i jest odporne na działanie rdzy. Korpus naczyń jest bardzo solidny – odpowiednia grubość ścianek zapobiega ich odkształcaniu, nawet przy częstym użytkowaniu.

Co w kolekcji?
Kolekcja Florina Bono obejmuje rondel, wyposażone w pokrywki garnki w czterech różnych rozmiarach, a także dwie patelnie – klasyczną i grillową. Ceny naczyń mieszczą się w przedziale od 67,00 do 115,00 zł. Można je nabyć w sklepie internetowym www.zasmakujradosci.pl oraz w sklepach stacjonarnych na terenie kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *