Muffin dla zakochanych w karmelu

Powodzenie, jakim cieszyły się oferowane dotychczas, słodkie wypieki marki E. Wedel  zaowocowało kolejną nowością z tej kategorii. Od listopada w sklepach sieci Biedronka (i tylko w nich) dostępny będzie muffin Karmellove.

Nowa propozycja rozpieszcza podniebienia połączeniem delikatnego, muffinowego ciasta i pysznego nadzienia, znanego z kultowego produktu marki E.Wedel – Czekotubki Karmelowej. Jej wyjątkowy charakter podkreśla dekoracja w postaci dropsów z wedlowskiej czekolady karmelowej. Kompozycja najwyższej jakości składników i oryginalnej wedlowskiej czekolady przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym konsumentom. Ci, którzy zwracają uwagę na skład produktów na pewno docenią fakt, że muffin Karmellove nie zawiera konserwantów ani tłuszczów utwardzonych.
Nowość jest efektem współpracy Lotte Wedel z polską firmą Stokson, będącą jednym z najnowocześniejszych w Europie przedsiębiorstw, wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Kooperacja tych podmiotów rozpoczęła się w 2018 r., a jej wyrazem są także: donut, muffin czekoladowy oraz pączek z czekoladą – wszystkie sygnowane marką E. Wedel.
Muffin Karmellove waży 100 g, a jego sugerowana cena wynosi 2,99 zł.

Więcej informacji na stronie: www.wedel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *