Minimalizm w kuchni to dobry wybór

Proste wzornictwo wkradło się do wielu polskich domów. Minimalizm to przede wszystkim jakościowe materiały w połączeniu z praktycznymi funkcjami, które dostosowują się do potrzeb i zwyczajów użytkownika. Dlaczego warto postawić na niego przy wyborze sprzętu gospodarstwa domowego?

Możemy myśleć, że potrzebujemy wielu przedmiotów, które w momencie zakupu urastają do rangi niezbędnych. Niestety rzeczywistość często okazuje się inna, bo rzeczy, którymi się otaczamy często stają się bezużyteczne i zalegają w domu, lub, co gorsza, korzystamy z nich tylko przez pewien krótki czas, ponieważ szybko się psują. Dlatego trzymajmy się zasady – mniej znaczy więcej. Decydujmy się na zakup dobrych, jakościowych produktów o prostym designie, które będą nam służyć przez długi czas. Wprowadzenie minimalizmu do naszego domu to bez wątpienia dobra decyzja i pierwszy krok do „uproszczonego życia”, które oznacza mniej zbędnych opcji, mniej przycisków, mniej czasu poświęcanego na wykonywanie codziennych obowiązków. Zasadę tą wyznaje firma Gorenje, zajmująca się produkcją sprzętów gospodarstwa domowego.

Sprzęty, które pasują do każdego wnętrza
Najnowsza linia wyposażenia kuchni Gorenje Simplicity będzie idealna dla osób, które kochają proste, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania w przystępnych cenach. W kolekcji znajdziemy piekarniki, płyty grzejne, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe i okapy. Wszystkie są dostępne w dwóch kolorach: nieskazitelnej bieli i głębokiej czerni, które z łatwością wkomponują się w każde wnętrze. Sprzęty z linii Gorenje Simplicity maja urzekający prostotą design. Ich zaletą jest także to, że jeżeli w przyszłości zamarzy nam się zmiana wystroju mieszkania, to bez problemu wpasuje się w nowy styl. To dzięki temu, że minimalizm jest niezwykle uniwersalny, przez co może być bazą do innych, bardziej ekstrawaganckich rozwiązań.

Piękno w parze z funkcjonalnością
Projektując Gorenje Simplicity producent nie zapomniał o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Przykład? Funkcja AdaptTech, dzięki której lodówko-zamrażarki linii Simplicity mogą przewidzieć, kiedy drzwi lodówki zostaną otwarte i obniżyć temperaturę wewnątrz urządzenia, aby uniknąć skutków nagłego wzrostu temperatury i zapewnić żywności maksymalną świeżość. Z kolei funkcja AdaptBake umożliwia piekarnikowi z tej samej linii zapamiętywanie ustawień temperatury dla każdego zapisanego programu i sugeruje je przy kolejnym użyciu. Czujnik AdaptLight okapu automatycznie rozpoznaje, kiedy użytkownik stoi przed urządzeniem, aby rozpocząć gotowanie i włącza światło. Płyty grzewcze są wyposażone w funkcję AutoDetect, która rozpoznaje położenie garnka i uruchamia odpowiednią strefę gotowania, w zależności od wielkości naczynia. Program zmywarki automatycznie dopasuje zaś odpowiednie parametry i zapewni doskonałe umycie naczyń przy optymalnym zużyciu wody i energii, niezależnie od rodzaju i stanu ich zabrudzenia.

Jak widać połącznie dobrego designu z najnowszą technologią jest możliwe. Teraz wystarczy usiąść, zrobić przemyślaną listę sprzętów AGD, na których zakup się zdecydujemy i pozwolić im ułatwić nam życie.

Więcej informacji na stronie: www.gorenje.pl/produkty/linie-wzornicze/gorenje-simplicity

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *