Mini Serniczki na chrupiącym spodzie

Dla wszystkich miłośników deserów marka Delecta przygotowała nowość – Mini Serniczki na chrupiącym spodzie, które łączą w sobie finezję smaku, lekkość i prostotę wykonania.

Przygotowując deser chcemy mieć pewność, że będzie idealny – kolorowy, lekki i kuszący, czyli dokładnie taki, jakie są Mini serniczki Delecta. Nieduże porcje, różnorodne formy podania, prostota wykonania (bez pieczenia!) – to atuty tego modnego deseru. Dodatkowo Delecta wzbogaciła masę serową aromatem guawy, marakui i brzoskwini, co nadaje jej mocno owocowy i orzeźwiający smak – idealny na upalne dni.

Aby stworzyć podstawową wersję Mini serniczków wystarczą jedynie: mleko, jogurt typu greckiego i roztopione masło.

Mini serniczki_DelectaMini serniczki na chrupiącym, herbatnikowym spodzie nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników. Ich skład oparty jest na naturalnych składnikach, m.in. serku mascarpone. Doskonale komponują się z wieloma dodatkami, np. bakaliami, galaretkami czy świeżymi owocami, którymi można je udekorować. Dzięki temu nigdy się nie znudzą – za każdym razem można przygotować je inaczej, ot tak… prosto z serca.

Nowość od marki Delecta jest dostępna w sprzedaży od 28 kwietnia br. w sugerowanej cenie ok. 6,80 zł za opakowanie.

Producent: Bakalland S.A. (www.delecta.pl)

Produkt: Mini serniczki Delecta (220 g),

Cena det. 6,80 zł/opakowanie

Dostępność od: 28 kwietnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *