Miłosna forma i słodka treść

Słodycze to upominek, który sprawdza się przy każdej okazji. Pamięta o tym firma Wawel, która jak co roku przygotowała kilka propozycji idealnie wpisujących się w klimat Dnia Zakochanych, jak również przypadającego niecały miesiąc później Dnia Kobiet.

Tym, którzy lubią zaskakiwać bliskie osoby nowymi smakami Wawel proponuje dwie nietuzinkowe, dostępne wyłącznie w ofercie okazjonalnej czekolady: Chrupiący Kokos (z nadzieniem o smaku egzotycznego kokosowym) oraz Stracciatella (z cząstkami ziarna kakaowego zatopionego w rozpływającym się w ustach mlecznym nadzieniu). Obie tabliczki podzielone są na tafelki w kształcie całusów oraz zapakowane w kartoniki ozdobione serduszkami i dedykacją „Dla Ciebie”.
Podobne motywy pojawiły się także na banderoli eleganckich puszek z kultowymi czekoladkami Malaga i Kasztanki, jak również kartonikach wypełnionych (lubiane zwłaszcza przez młodszych konsumentów) cukierkami Tofflairs w wariancie karmelowo-czekoladowym bądź czekoladowo-mlecznym. Produkty objęte są programem Dobre Składniki, co oznacza, że nie zawierają zbędnych konserwantów, barwników, sztucznych aromatów oraz emulgatora E476.

Ceny i gramatury:

  • czekolady Chrupiący Kokos oraz Stracciatella – 12,00 zł za 300 g;
  • puszki z czekoladkami Malaga i Kasztanki – ok. 28,00 zł;
  • kartoniki z Tofflairsami – ok. 11,00 zł za 240 g.

Producent: Wawel
Więcej informacji na stronie: www.wawel.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *