Milko Acti Vege i w drogę

Wszystkim, którym znudziły się jogurty w owocowych wydaniach polecamy nową linię produktów sygnowanych marką Milko. Cechują się one nietuzinkowymi smakami, dodatkiem błonnika oraz tym, że zamknięte zostały w poręcznych opakowaniach. 

Jogurty z serii Acti Vege to trzy oryginalne warzywno-owocowe kombinacje: marchew-mango, jarmuż-kiwi oraz burak-czarna porzeczka. Dobroczynne atrybuty jarzyn zostały w nich dopełnione naturalną słodyczą owoców. Dodatkowo produkty uzupełniono o błonnik. Jak wyjaśnia Ewa Gromadzka, kierownik marketingu SM Mlekpol, nowości stworzone zostały z myślą o osobach zainteresowanych racjonalną dietą i aktywnym trybem życia, a więc także pełnowartościowymi przekąskami w wygodnej formie. Podobnie jak dostępne dotąd produkty marki Milko (tj. jogurty owocowe i deserowe, maślanki oraz kefir) dostępne są one w smukłych kartonikach z zakrętką, doskonale nadających się, by zabrać je ze sobą do pracy, szkoły, na plażę czy przejażdżkę rowerem. Pojemność 330 ml jest co prawda idealna na raz, ale można ją też skonsumować na raty (dzięki szczelnemu zamknięciu nie ma ryzyka, że produkt się nam w tym czasie wyleje lub zepsuje). Jogurty Acti Vege (tak jak wszystkie inne napoje fermentowane marki Milko) powstają z mleka od krów karmionych paszami bez GMO, a w ich składzie nie ma syropu glukozowo-fruktozowego. Każdy z trzech wariantów kosztuje ok. 2,00 zł.

Z akcentem na naturalność
Seria jogurtów warzywno-owocowe nie wyczerpuje zmian w obrębie marki Milko. Produkty wcześniej znane konsumentom zyskały odświeżoną graficznie szatę opakowań, spójną do tej zastosowanej w przypadku nowości. – Swoim przekazem nawiązuje ona do naturalnych składników napojów fermentowanych Milko: najlepszej jakości polskiej mlecznej bazy, soczystych owoców i świeżych warzyw – mówi Ewa Gromadzka. – Forma opakowań pozostaje niezmienna. To wciąż wygodne wąskie kartoniki,  nie obciążające naszych toreb ani środowiska naturalnego – dodaje.

Więcej informacji o produktach marki Milko na stronie www.mlekpol.com.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *