Migdały w prezentowym wydaniu

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Wnętrza domów przyozdabiane są bożonarodzeniowymi dodatkami, w kuchni unosi się zapach wypieków, a w radiu słychać mnóstwo nastrojowych utworów. Oznacza to, że najwyższy czas pomyśleć o upominkach dla bliskich.

Łakocie należą do najczęściej wybieranych prezentów. Szukając zdrowszych alternatyw dla tradycyjnych słodkości warto postawić na bakalie. W roli świątecznego upominku bardzo dobrze sprawdzą się prażone migdały w czekoladzie z linii Bakal Sweet. Decyduje o tym eleganckie opakowanie, a także nietuzinkowy charakter tej przekąski. Migdały, poza tym że oblewa je pyszna, gęsta czekolada, mają otoczkę ze złotego lub srebrnego pyłu. Cechują je też delikatny smak i mnóstwo wartości odżywczych. Migdały dobrze wpływają na pracę serca, łagodzą stres i mają w sobie dużo błonnika. Można je schrupać, ale też wykorzystać do dekoracji wypieków i deserów.

Gdzie kupić?
Migdały w srebrnej oraz złotej posypce z linii Bakal Sweet dostępne są w sklepie internetowym marki (www.bakalsklep.pl). 80-gramowe opakowania kosztują 6,99 zł.

Producent: Atlanta Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *