Mieszanka Teatralna od Goplany

Kultowa Mieszanka Teatralna Goplana jest dostępna w nowej odsłonie. Cukierki mają zmienione kształty i zyskały odświeżone, bardziej eleganckie, opakowanie.

Marka Goplana odświeżyła kultową Mieszankę Teatralną. Znana i ceniona od pięćdziesięciu lat, kompozycja cukierków przeszła metamorfozę. Obecnie propozycja obejmuje najbardziej lubiane przez konsumentów, cukierkowe kreacje: Makbet, Hamlet, Ofelia i Merkucjo, wyróżniające się niepowtarzalnym smakiem. Makbet urzeka arachidowo-kakaowym wnętrzem, Hamlet kryje w sobie głęboki, truflowy smak, Ofelia oczarowuje delikatnością kokosu, a Merkucjo skrywa orzechowo-śmietankowe nadzienie.

mieszanka teatralna luz

Kwartet z Mieszanki Teatralnej zachwyca smakiem i oryginalnym kształtem cukierka. Produkt jest dostępny w sprzedaży na wagę oraz w 3 kg opakowaniach o nowym, bardziej teatralnym obliczu. Odmieniona szata graficzna składa się z żywych, wyrazistych barw: różowej, błękitnej, zielonej i kremowej. Gama kolorystyczna odwołuje się do zmysłów, nawiązując do smaku cukierków, noszących imiona dramatycznych postaci Williama Shakespeare’a.
Producent: Colian Sp. z o.o.
Produkty: Mieszanka Teatralna
Gramatura: 3 kg
Cena: ok. 24 zł / 1kg

Goplana_mieszankaTeatralna_display

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *