MIELE Płyta KM 6395 FlexTouch

Projektując płytę FlexTouch, inżynierowie Miele za cel obrali sobie stworzenie urządzenia, które zagwarantuje jak największą swobodę dla użytkownika. Stąd garnki, patelnie czy brytfanny mogą być umieszczone na powierzchni płyty gdziekolwiek. Płyta sama rozpoznaje wielkość i ustawienie naczyń, dodatkowo pokazuje ich ustawienie na wyświetlaczu.

Płyta może pracować w trzech trybach:

1) Multi – to tryb podstawowy, gwarantujący komfort codziennego użytkowania: garnki i patelnie mogą być ustawiane w dowolnej konfiguracji na powierzchni płyty. Równocześnie można ich użyć aż pięć.

2) Solo – urządzenie staje się jednym wielkim polem, na którym – w każdym jego miejscu – utrzymywane są jednakowe parametry pracy, dlatego może np. służyć do szybkiego podgrzania potrawy, nawet jeśli znajduje się w dużym naczyniu.

3) Trio – powierzchnia płyty podzielona jest na 3 strefy grzejne. Dla każdej z nich można ustawić inny poziom mocy.

Jednym z najbardziej efektownych (i efektywnych!) rozwiązań stosowanych w płycie FlexTouch jest system sterowania, którym zarządzamy za pomocą dotykowego wyświetlacza, który stanowi zupełną nowość w tej klasie urządzeń. Wyświetlacz został odpowiednio zabezpieczony w związku z ciężką pracą w sąsiedztwie gorących naczyń. Umożliwia intuicyjne i bardzo precyzyjne sterowanie procesem gotowania. Wyposażony został w timer, blokadę uruchomienia, wyświetla także informacje z czujników zalegania ciepła.

Cena: 24 990 PLN

20000090964.KM6395_produkt

20000090966.KM6395_sterowanie

20000093952.KM6395_image2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *