MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUFFINA

Pojawił się ponad tysiąc lat temu w Anglii. Początkowo był deserem dedykowanym mniej zamożnym, jednak z biegiem lat jego popularność rosła, aż trafił na salony. Obecnie jest uwielbiany przez fanów słodyczy i wypieków. Mowa o muffinie, który 30 marca obchodzi swoje święto na całym świecie. E.Wedel przypomina o wybornym Muffinie Karmellove ze swojego portfolio, bo warto pozwolić sobie na odrobinę przyjemności w tym wyjątkowym dniu.

Międzynarodowy Dzień Muffina to idelana okazja, aby spróbować wyjątkowej kompozycji najwyższej jakości składników i oryginalnej wedlowskiej czekolady. Muffin Karmellove rozpieści podniebienia wielbicieli słodyczy połączeniem delikatnego, muffinowego ciasta i pysznego nadzienia, znanego z kultowego produktu marki E.Wedel – Czekotubki Karmelowej. Ten pyszny deser przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym konsumentom oraz pozwoli cieszyć się słodką chwilą. Szczególny charakter produktu, podkreśla dekoracja w postaci dropsów z wedlowskiej czekolady karmelowej. Muffin Karmellove zachwyci miłośników wedlowskich łakoci i świetnie sprawdzi się jako dodatek do kawy czy herbaty.
Muffin Karmellove E.Wedel
Gramatura: 100 g
Sugerowana cena: 2,99 zł

Muffin Karmellove E.Wedel

Gramatura: 100 g

Sugerowana cena: 2,99 zł

Muffin Karmellove to kolejny, wspólny produkt marki E.Wedel i polskiej firmy Stokson, która jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw w Europie, wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Efektem ostatniej współpracy jest dostępny w Biedronce Pączek E.Wedel – wyrób doskonale łączący specjalizacje obu producentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *